מזל טוב לקסניה טרנטול שהתארסה עם המיליונר כרמי עמר אחרי ששה חודשי זוגיות. השף שגב משה פרגן לזוג:"שני נשמות אמיתיות. הכי מתאימים שרק ראיתי".

 

קסניה טרנטול בדרך לחופה

הדוגמנית ויוצאת האח הגדול קסניה טרנטול מלוד בת ה33 התארסה עם בחיר ליבה איש העסקים כרמי עמר בן ה50. טרנטול יצאה בעבר עם עמרי בן נתן אותו הכירה במסגרת הצילומים לעונה השביעית של האח הגדול אבל השניים לא שרדו את 15 דקות התהילה מחוץ לבית האח הגדול. כרמי עמר הוא גרוש ואב לשניים שיצא בעבר עם לירון לב.

אהבה חדשה

השניים מקורבים לכל הברנז'ה והספיקו לגחוג לא מעט בששת חודשי הזוגיות וההתאהבות המהירה. בין החברים הקרובים ניתן למנות את שלי גפני ואת השף שגב משה שמיהר לברך:זוג מדהים של שני אנשים אהובים עם לב זהב. אנשי נתינה וטוב. מלאים ברצון לעזור לכולם. מר תודה וגברת סליחה. שני נשמות אמיתיות. הכי מתאימים שרק ראיתי. שני המלאכים האלו. נפגשו ממש לפני הקורונה( כן פעם היה עולם כזה )
ובזכות הקורנה מצאו את עצמם סגורים יחד, מכירים, ומתאהביםםםםםםםםם. מזל טוב מתרגש בטירוף…ברמות של חתן וכלה.

הצעת הנישואים המרגשת של עמר לטרנטול

 

View this post on Instagram

 

שלך לעד ❤️

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

 

הזוג שהתאהב בתקופת הקורונה

 

View this post on Instagram

 

Safe with Ksenia ? @imask.co.il @kseniatarantul

A post shared by Carmi Amar (@carmiamar) on

 

קסניה וכרמי- התאהבות מהירה

 

View this post on Instagram

 

יומהולדת שמח כרמי שלי? היום זה יום מאוד מיוחד בשבילי, בשביל המשפחה והחברים שלנו. ממי שלי, אני רוצה לאחל לך שפע של אור, שפע של צחוק, שלווה,פרנסה, שפע של נחת, הצלחה,בריאות, שפע של חוכמה, שקט, ואהבה. שפע של זוגיות טובה, שפע של ברכה! היום החיים שלך משתנים. העבר תם והעתיד לפניך!! הכרתי וזכיתי בבן אדם עם נשמה גבוהה לב ענק,חבר, אבא מדהים, ובן זוג מושלם!! אאחל לך שתמשיך לראות את הטוב בכל דבר, שתגשים כל משאלה שעל ליבך שלעולם לא תפסיק לחייך. תמשיך לפזר אהבה, שמחה ואושר! ממי שלי יומהולדת שמח אוהבת אותך בכל ליבי! שלך קארמה☺️

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

 

קסניה טרנטול
קסניה טרנטול צילום מסך מערוץ 12