קסם אישי יוצא לאור. הסופר עמיעד טאוב והמאיירת תהילה גודלברג עם ספר ילדים חברתי נוסף בשם קסם אישי (לאחר אחי מיוחד שהומלץ ע"י נשיא המדינה) הפעם בסדרה של סיפורים מוצגים ילדים המתמודדים עם אתגרים של משקל, גובה, אלרגיות וביטחון עצמי בדרך מעשירה ומעצימה. זמין לקנייה באתר www.havebooks.co.il.

קסם אישי מאת עמיעד טאוב. איירה תהילה גולדברג

ספרי ילדים הינם הדרך הטבעית ביותר להנגיש מידע ואת העולם שלנו לילדים בראשית קריאה.

זו הסיבה שהסופר והפעיל החברתי, עמיעד טאוב בחר להוציא לאור ספרי ילדים חברתיים המתמקדים בקסם האישי של כל ילד.

אחיו של אחי מיוחד

ספרו השני של טאוב "אחי מיוחד". גם הוא ספר ילדים חברתי. הספר יצא בשלוש מהדורות, זכה להמלצת הנשיא רובי ריבלין וליהיא לפיד. עסק בעולמם של אחים לילדים עם צרכים מיוחדים. והנגיש את חייהם באופן עשיר ומעצים.

השבוע השיק טאוב יחד עם המאיירת תהילה גולדברג את ספרו החדש "קסם אישי". הספר מביא לידי ביטוי את עולמם של ילדים המתמודדים עם אתגרים ביום יום (גובה, משקל, אלרגיה, ביטחון עצמי וכו).

טאוב:"רק הטמעה של הראייה החברתית בקרב ילדים בגילאי ראשית קריאה תשנה את העתיד שלנו".

"קסם אישי" הינו ספר ילדים חברתי חדש וחדשני. בנוסף הספר מתאר את עולמם של ילדים המתמודדים אל מול אתגרים במהלך חייהם. מטרת הספר הינה להנגיש את העובדה כי לכל אדם יש אתגרים. וכי הדרך שבה הוא מתמודד איתם היא הקובעת את מהלך חייו.

קסם אישי
הספר קסם אישי מאת עמיעד טאוב צילום עט תקשורת

בין האתגרים איתם מתמודד הספר נמצאים: יהל המתמודד עם אלרגיה בגן. שירה המתמודדת עם משקל. אחותו של איתי המתמודדת עם גובה נמוך. סתיו המתמודדת עם ביישנות. עומר המתמודדת עם כתם לידה. שרון המתמודדת עם בעיות ראייה ונועה המתמודדת עם אהבה לממתקים. וחורים בשיניים.

הספר מחולק לפרקים. כאשר כל פרק מתאר אתגר שונה. איתו מתמודדים הילדים ומציג את היתרונות הרבים הגלומים באתגרים. כאלו שלעיתים הילדים עצמם מתקשים לראות. הכתיבה הינה מעין "מראה" המיועדת לילדי גן וראשית קריאה. ומשקפת בעיקר את הדברים הטובים ו היתרונות החבויים.

בהקדשה של הספר לילדיו בחר טאוב במשפט:"הרגע שבו אתה מפקפק ביכולת שלך לעוף. הוא הרגע בו אתה מאבד לנצח את היכולת לעשות את זה" (מתוך הספר פיטר פן מאת ג'יימס מתיו ברי).

עמיעד טאוב:" המטרה של כתיבת "קסם אישי" הייתה להטמיע בתודעה כבר בגילאים הצעירים כי כולנו שווים ומתמודדים עם אתגריים אישיים שונים כמו גם את כוחה של המילה הכתובה והמדוברת. וכן לקדם אהבה וקבלה עצמית".

הסופר, עמיעד טאוב:


טאוב נשוי ואב לחמישה, תושב מודיעין. הוא מנכ"ל משרד הדיגיטל, עט תקשורת". משנה לראש  עיריית מודיעין מכבים רעות. ומחזיק תיק השירותים החברתיים בהתנדבות.  כמו כן הוא מכהן בהתנדבות כיו"ר עמותת "אופק חזרה לחיים", המקדמת את תחומי הבריאות והרווחה בישראל.  זהו ספרו השלישי של טאוב. ספריו הקודמים הם: מזימה ו"אחי מיוחד". כמו כן טאוב כותב טור פובליציסטי בעיתון "מצב הרוח" בעשור האחרון לצד טורי דעה בynet.

עמיעד טאוב
איור של עמיעד טאוב צילום עט תקשורת

בנוסף את הספר איירה תהילה גולדברג וערכו המשוררת חלי טל שלם והסופרת ד"ר רחל אברהם איתן.

הספר נמכר במחיר השקה של 50 ש"ח בלבד במקום 68 ש"ח באתר www.havebooks.co.il.
אופציה נוספת הינה לרכוש מארז חברתי של הספרים "אחי מיוחד" ו- "קסם אישי" ב80 ש"ח בלבד.

קסם אישי ואחי מיוחד
הספרים קסם אישי ואחי מיוחד צילום עט תקשורת