במסגרת שיתוף הפעולה יוקם מתחם קניות מעוצב בסגנון קיצי במראה בריכת שחייה וסוכת מציל סביבו יוצבו דוכנים מסוגננים של מוצרי הגנה מהשמש, דוכני גלידה, בר משקאות עם עמדת קוקטיילים, עמדת צילום לתחזית של דנית ישירות לטיק טוק, עמדת ביוטי, עמדת קישוטי ציפורניים, לצד מכירות קופסאות ההפתעה של גרינברג

קניון עופר רמת אביב, מקבוצת קניוני עופר,  יוצא בשיתוף פעולה ייחודי עם  אושיית הרשת  דנית גרינבברג ומותג הקופסאות הגדול בישראל CoverMe.

שיתוף פעולה דנית גרינברג
צילום: 0 ארט

במסגרת  השת"פ יפתח בקניון עופר רמת אביב למשך  3 ימים, החל מה 24.7.2022 עד ה 26.7.2022, מתחם קניות של מוצרי יוקרה, מעוצב בסגנון קייצי הכולל בריכת שחייה עם סוכת מציל שלצידו יוצבו דוכנים מסוגננים של מוצרי הגנה מהשמש, דוכני גלידה, בר עם עמדת קוקטלים, עמדת צילום לתחזית של דנית ישירות לטיקטוק, עמדת ביוטי, עמדת קישוטי ציפורניים ועוד ועוד.

כמו כן יהיה ניתן לרכוש במתחם את חווית הקניות של דנית שתכיל מוצרי יוקרה הכוללים בין הייתר:   מוצרי טיפוח, איפור, קוסמטיקה, אופנה, מוצרי לייף סטייל, אופטיקה, מזון ומשקות ועוד.  עלות קופסת ההפתעה:   299 ₪.

שיתוף פעולה דנית גרינברג
צילום: 0 ארט

דנית גרינברג, יוצרת תוכן בתחום הלייף סטייל, בעלת הפודקאסט הנשי המואזן בישראל "שיחת בנות", ונחשבת כיום לאחת המשפיעניות הגדולות ברשתות החברתיות, עם  K420 עוקבים באינסטגרם. דנית מתקשרת מגוון תכנים בינהם: מתכונים עם השיר הידוע "אשת חייל", בדיחות קומיות בנושא עיין רעה, מתן תחזית יומית למזג אוויר וכל זאת בצורה קומית ומצחיקה. דנית התחתנה באפריל השנה עם איש העסקים ברק חקמט  ומובילה כיום קמפיינים רבים.

קניון עופר רמת אביב מוביל בתחום האופנה והלייף סטייל המרכז בתוכו כ  140 חנויות של מותגי על מובילים ומותגים בינלאומיים ומקומיים כמו: מייקל קורס, לואי ויטון, רולקס, פאדני, פאקטורי 54, ראלף לורן, טומי הילפיגר, דיזל, עמנואל, סטורי, שאנל ביוטי, ארמני, קילס, מאק, בובי בראון, סאקס, זארה, אירוקה, רזילי ועוד.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danit Greenberg (@danitgreenberg)