קנדי בורוס סגר את השמועות על כך שהיא לא התבקשה לחזור לעונה הבאה של העונה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה.

הבוגר עכשיו הופיע בפודקאסט של ניק ויאל. היא סיפרה על החלטתה לעזוב את הסדרה האהובה לאחר מספר שנים מול המצלמה. "לא עצרו אותי; עצרתי את עצמי, כדי להיות ברור. אנדי (כהן) היה ממש עצוב שעזבתי", אמרה בפרק חדש של The Viall Files. "הוא ואני היינו מלב אל לב לפני שמישהו אחר בעולם ידע. היה לנו רגע משלנו".

קנדי, הייתה חלק מהזיכיון של עקרות בית אמיתיות במשך 14 שנים. היא הודיעה על עזיבתה במהלך פרסי הגראמי השנתי ה-66, והצביעה על רצונה לצמוח מחוץ לטלוויזיה הריאליטי. "עברו 14 עונות, והם אפשרו לנו לשבת קצת יותר מדי זמן, אבל במהלך הזמן הזה, התחלתי לעבוד על הרבה דברים אחרים, ובקרוב יש לי כמה פרויקטים גדולים ויפים, אז אני מעולה מתרגשת מהדברים האלה", אמרה.

קנדי מפרטת את החלטתה להתרחק מ"עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה".

מכיוון שתמיד יש פטפוטים לגבי אילו עקרות בית שוחררו ומי התרחקו, קנדי ​​הבהיר את הדברים היטב. "זו הייתה הבחירה שלי אם לחזור. לא סתם שלחו לי מכתב איסוף ואני צריכה לחזור, כאילו, איך זה רוב הזמן", אמרה. "ככל שחלפו יותר חודשים, כך התחלתי לחשוב, 'אתה יודע מה? אם אי פעם הייתי הולך אחרי כמה מהדברים האלה שאני באמת רוצה לעשות, אני צריך לעשות את זה עכשיו'".

ולמי שחושב שקנדי עזב את התוכנית בגלל בעיות שכר, זה גם לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת.

"אני לא יודע מה ההמחאה של מישהו אחר. ואני לא נכנס לשאול מה זה המחאה של מישהו אחר, ואני לא אוהב שהם ישאלו על שלי. אז זה לא היה קשור לכסף", הצהיר קנדי. "זה לא שאני לא צריך את זה; מי לא צריך כסף פשוט החלטתי שכרגע, אני רוצה לקחת את הרגע הזה כדי ללכת אחרי הדברים האחרים שאני באמת רוצה".

עד כה, חברת השחקנים המאושרת היחידה של RHOA עונה 16 היא פורשה וויליאמס. היא עוברת גירושים מבולגנים מסימון גובאדיה. גם מרלו המפטון, הפאשניסטה של ​​הסדרה והקדירה המסורה, שיתפה את התוכניות שלה לקחת הפסקה.

לעת עתה, המעריצים מחכים לחדשות הבאות, אבל לפי עדכון הליהוק האחרון של אנדי, צפוי לנו פינוק.

שידור עונות קודמות של RHOA ב-Peacock.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההתגלות של קנדי? חשבתם שהיא פוטרה?