קנדיאס דילארד באסט מאמין ביונסה יכול לקבל עצות אופנה מ"עקרות הבית האמיתיות של גרנדדאם" של פוטומאק, קארן הוגר.

"בסדר, אז ביונסה, אם את צופה, אנחנו לא כועסים אם היית מתעלת את קארן הוגר", אמרה קנדיאס לדף שש לאחרונה. "אני רוצה שתדע שכשראיתי אותך בטקס הגראמי יושבת בשמלת המערבון שלך של לואי ויטון – זה היה חמוד מאוד – ראיתי את קארן הוגר," אמרה קנדיאס ופנתה ישירות למלכה ביי תוך שהיא מציינת את שיערה הבלונדיני פלטינה שדומה לשיער שלה. התסרוקת של קארן.

מאז סוף השבוע של הגראמי, ביונסה מציגה מראה שונה בהשראת קאנטרי ומערביים, כולל כובעי בוקרים, לקראת אלבום הקאנטרי החדש שלה שעתיד לצאת ב-29 במרץ. הסינגל המוביל שלה, Texas Hold 'Em, הגיע לאחרונה למקום הראשון ב- הבילבורד הוט 100.

האם ביונסה מעריצה עקרות בית אמיתיות?

בנוגע למראה הגראמי של ביונסה, קנדיאס אמרה שהיא "אהבה את זה", תוך שהיא מתייחסת לתלבושת כ"קארן פלטינה".

"ביונסה, אם את צופה בעקרות בית… את זוכרת את העונה הראשונה שלי?" היא אמרה. "בעונה 3, היינו בצרפת, ואשלי התייחסה לקארן כ'טינה נואלס השבורה'".

הזמר של Drive Back המשיך, "אז אני מרגיש שזו הייתה אולי ההיכרות עם משפחת נואלס-קרטר. אולי ביונסה, כאילו, האוזניים שלה התקדמו אז".

כוכבת הריאליטי ציינה את הקו של ביונסה בסינגל Formation מ-2016 שלה, "I twirl on them haters", כשהיא מציינת את "עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה" הבלתי נשכחות של קניה מור מזמרות, "Twirl!"

נראה כי ביי גם נתנה לקניה צעקה נוספת לאחר הופעתה בסופרבול ב-2013. כשהעיתונות תפסה אותה, קלי רולנד ומישל וויליאמס מאחורי הקלעים כדי לשאול על הופעתה, השחקנית זוכה 32 פרס הגראמי אמרה שזה "חלף עם הרוח נפלא".

עקרות הבית האמיתיות של Potomac ממשיכה בבראבו, ימי ראשון בשעה 8/7c.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההערכה של קנדיאס? האם אתה חושב שביונסה לוקחת השראה אופנתית מהגראנדדאם של פוטומק?