קלי בנסימון אומרת שהיא מרגישה מותקפת על ידי התביעה של ליאה מק'סוויני נגד בראבו!

קלי בנסימון רוצה להישאר מחוץ לעימות המשפטי בין בראבו לעמית עקרות בית אמיתיות של ניו יורק" אלום, לאה מק'סוויני.

קלי בנסימון

שבוע שעבר, מק'סוויני הגיש תביעה נגד בראבו, בכיר ברשת, אנדי כהןומפיקי התוכנית, טוענים במסמכי בית המשפט שהיא נבחרה ביד כיורשת פוטנציאלית של בנסימון.

לאה מק'סוויני

ההערכה לכאורה התבססה על הפרק האייקוני של "האי המפחיד", שבמהלכו בנסימון נראה לא יציב ומנותק מהמציאות. מק'סוויני טענה כי מפיקים רדפו אחריה בידיעה שהיא נאבקת בהתמכרות לאלכוהול ובבעיות נפשיות, כתחליף ל בנסימון. היא טענה שמפיקים ניסו להחליש אותה כדי שהיא תספק תוכן מחוץ לקיר, בדומה לסצנות שהופיעו ב"אי המפחיד".

קלי בנסימון

בנסימון דיבר עם עמוד שישי על נגרר מק'סוויני'ס נרטיב משפטי.

"אני לא כועסת," היא אמרה לרשת. "אני פשוט אוהב עובדות. אני חושב שאנשים צריכים להיצמד לעובדות".

קלי בנסימון

בנסימון טענה שהתביעה רמזה שהיא מסוממת או עוברת התמוטטות בריאות הנפש בזמן צילומי טיול הבנות של RHONY עונה 3.

קלי בנסימון

היא התעקשה שהיא יציבה נפשית ושצרה רק כמות קטנה של אלכוהול, כמו במעט יין עם קרח. בנסימון עוד נמסר כי מהתביעה עולה כי היא נוצלה על ידי הרשת והמפיקים, בהתאם מק'סוויני'ס טוען.

"אני לא קורבן", הכריזה הדוגמנית לשעבר. "אני לא הקורבן של אף אחד."

בנסימון הוסיף – "אין סיכוי שאוכל להצליח כמו שאני מצליח בתחום הנדל"ן היוקרתי אם אפשר היה להפוך אותי לקורבן."

לאה מק'סוויני

היא גם ציינה – "אני מיתגתי את 'האי המפחיד'. נתתי לזה את השם הזה."

מתווך הנדל"ן דאגלס אלימן אמרה שהיא קראה "חתוך" בזמן צילומי הפרק, בכל פעם שהיא הרגישה שהסצנות הגיעו למבוי סתום. היא הוסיפה שהחליטה לחזור הביתה מוקדם כשהרגישה שרמת האינטנסיביות היא מעבר לאזור הנוחות שלה.

לאה מק'סוויני

בנסימון ציינה שהיא סיפקה את אחד מפרקי הריאליטי הבלתי נשכחים בהיסטוריה, ושאי אפשר באמת להשוות את הרגעים האייקוניים ל מק'סוויני'ס תעלולים מצולמים.

"אני טלוויזיה מדהימה," בנסימון מוּצהָר. "תמיד נהניתי לעשות את ההצגה, בנוסף זה אומר שיכולתי לתת (בנותי) משהו שאף אחד לא יכול לקחת מהם: חינוך לא ייאמן".

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

בנסימוןשהשתתפה בספין-אוף של הסרט, עקרות בית אמיתיות: Ultimate Girls Trip Legacyמאמין ש מק'סוויני היא "מנסה להשתמש בי כדי להשיג משהו לעצמה."

של בנסימון חֶשְׁבּוֹן היה מגובה בספרו של דייב קווין בנושא בראבו, "לא כל היהלומים ורוזה", שכלל מסמכים שאישרו את זה בנסימון עזבה את הטיול "לאחר ש(מפיקים) אמרו לה שהיא לא יכולה".

"צילמתי שישה ימים בשבוע, מההתחלה ועד הסוף", בנסימון אמר, לפי הספר. "צילמתי כל הזמן, וחשבתי שאני מצליח. זו הייתה אחת השנים הטובות שלי".

לאה מק'סוויני

"אבל הסוכן שלי היה כמו '(המפיקים) ממש כועסים עליך והם לא יודעים אם הם הולכים להחזיר אותך… אני לא יודע למה כל הלחץ הזה היה עליי, אבל היה הרבה של איבה והם אמרו לי שהם הולכים לבטל אותי אם לא אצא לטיול. בגלל זה אמרתי (בתוכנית האיחוד לקאסט ששודרה בבראבו בסוף העונה) שאני נאלצתי”.

נציג בראבו הצהיר בעבר על מק'סוויני'טענותיו – "מספר טענות שהועלו על ידי לאה מק'סוויני נחקרו בעבר ו(נמצאו) לא מבוססות".

נציג עבור אנדי כהן גם הכחיש מק'סוויני'ס הטענות נגדו המפורטות בתביעה.