קלואי קרדישאן כוכבת הטראש והאחות שהכי מחוברת לכדורסלנים חטפה המון ביקורת על תמונה "לא מרוטשת" שלה שהועלתה לרשתות. בתגובה חשפה קלואי סרטון וסדרת תמונות ללא פוטושופ וכתבה:"זו אני וזה הגוף שלי, ללא פילטר".

קלואי קרדשיאן:"למעלה מעשור כל פגם שלי הופך לבדיחה"

הדוגמניצת השחקנית וכוכבת הריאליטי קלואי אלכסנדרה קרדשיאן רגילה לעורר סערות בחייה האישיים היא ניהלה מערכות יחסים עם כוכבי כדורסל לוהטים כמו למאר אודום וטריסטן תומפסון שהוא גם אבי בתה וכמובן מככבת בחגיגת הריאליטי של משפחת קרדשיאן.

בת ה36 שנולדה בחודש יוני שנת 1984 השיקה לאחרונהאתר לקולקציית הנעלים החדשה שלה Good American אבל עוררה סערה בגלל תמונות ללא פוטושופ שדלפו לרשת.

בתגובה העלתה קלואי מניפס ארוך ובו התייחסה לכל נושא התמונות והפוטושופ: "זו אני וזה הגוף שלי, ללא פילטר. התמונה שלי שפורסמה השבוע יפה. אבל עבור מי שנאבקת כל חייה בדימוי גוף. כשמישהו לוקח תמונה שלך שאינה מחמיאה. בתאורה גרועה. ומפרסם את זה לעיני העולם כולו, אמורה להיות לך הזכות המלאה כדי לבקש שלא יפרסמו אותה, בלי שום קשר למי שאת".

"היא גם כוכבת ריאליטי אז היא הסכימה לכל זה"

"למי אכפת איך היא מרגישה מכיוון שהיא גדלה בחיים של פריבילגיה. בנוסף היא גם כוכבת ריאליטי אז היא למעשה הסכימה לכל זה. אני לא מבקשת סימפתיה אבל  כן מבקשת שיכירו בכך שאני אנושית. זה לא אומר שלא עשיתי טעויות, אבל אני לא מתכוונת לשקר".

עוד הוסיפה קלואי:"למעלה מעשור של תמונות, כל פגם וחוסר שלמות שלי נותחו והפכו להיות בדיחה, עד לפרטים הכי קטנים ואני מקבלת תזכורת לכך כל יום. וכשאני לוקחת את הביקורת הזו ומשתמשת בה כמוטיבציה להביא את עצמי למקום ולמצב טוב יותר ואפילו לעזור לאחרים המתמודדים עם אותם המאבקים, אומרים לי שלא השגתי את זה בעבודה קשה ושבטח שילמתי כדי להיראות כך. את אף פעם לא ממש מתרגלת לזה ששופטים אותך".

5.4 מיליון לבבות ו112 אלף תגובות באינסטגרם

קלואי זכתה לתגובות חמות ואוהדות מכל עולם הזוהר וכמובן ממשפחתק קרדשיאן. קיילי ג'נר קרדשיאן כתבה לה:"את מלכה חזקה בריאה ויפה". האמא כריס ג'נר הוסיפה:"את הילדה הכי תומכות ואוהבת.אני מעריצה אותך וגאה בך. תודה על שלשימדת את כולנו לא להיות שיפוטיים".אריאנה גרנדה ומאליקה כתבו לה שהן אוהבות אותה ואוליביה פרסון אשת התקשורת הקנדית שנחשפה ב"נשות הכדורגלנים" הוסיפה:"אוהבת אותך. ילדה מהממת מבפנים ומבחוץ".

פוסט התגובה של קלואי

קלואי קרדשיאן
קלואי קרדשיאן צילום מסך מדף האינסטגרם של קלואי

 

 

קלואי קרדשיאן טבעית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)