קלואי קרדישאן ניתוח אף ומה עוד? מלכת הניתוחים של משפחת קרדשיאן חשפה באינסטגרם את ניתוח האף שעברה. כל הפרטים בכתבה. לא לחובבי בוטוקוס.

 

קלואי קרדישאן ניתוח אף באינסטגרם


קלואי אלכסנדרה קרדשיאן
כוכבת הריאליטי האמריקאית כבר לא מתביישת בניתוחים שעברה. האחות הקצת פחות מוכרת ומרוויחה חשפה בחשבון האניסטגרם שלה לכל 157 מיליון העקובים שלה כי עברה ניתוח אף.לאחר שהגיבה בעבר ברגישות לאחר שנחשפו  תמונות שלה ללא פוטושופ .

"זו אני וזה הגוף שלי, ללא פילטר. התמונה שלי שפורסמה השבוע יפה. אבל עבור מי שנאבקת כל חייה בדימוי גוף. כשמישהו לוקח תמונה שלך שאינה מחמיאה. בתאורה גרועה. ומפרסם את זה לעיני העולם כולו, אמורה להיות לך הזכות המלאה כדי לבקש שלא יפרסמו אותה, בלי שום קשר למי שאת". כתבה קלואי.

לאחרונה פורסם כי היא נפרדה שוב מבן זוגה ואבי בתה תומפסון.זאת לאחר שהשניים חגגו קאמבק מתוקשר בחסות הקורונה. קלואי שנולדה למשפחת הטראש האמרקיאית בלוס אנג'לס, קליפורניה וכיכבה בתוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן" לא זכתה לחשיפה כמו אחיותיה. היא אמנם כיכבה בתכניות "קורטני וקלואי לוקחות את מיאמי" ו"קלואי ולמאר" וגם השיקה מותג יחד עם אחיותיה בתחום האופנה אך לא הגיעה לרמת העוקבים הרווחים והחשיפה של המשפחה. זאת למרות הנחיית אקס פקטור לצד מריו לופז.

קלואי קרדישאן ניתוח אף ומה עוד?

"כולם חושבים שעשיתי השתלת פנים אבל עשיתי רק ניתוח אף" חשפה קלואי בכתבה. באתרי הרכילות בארצות הברית נכתב כי הוא עוסקת רבות בדיאטות והזרקות אבל היא עצמה הכחישה את הניתוחים הרבים שיוחסו לה.עם זאת מומחים לפלסטיקה טוענים כי היא עברה הליך של מיצוק העור ומילוי קו הלסת.

בת כמה קלואי קרדשיאן ומי בן הזוג שלה?

 

קרדשיאן בת ה36 (ילידת 27.06.1984) היא אמה של טרו הקטנה מנישואיה לכדורסלן טריסטין תומפסון. בעבר התחתנה והתגרשה גם הכדורסלן למאר אודום.

 

 

סלפי אף

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

האף החדש של קלואי קרדשיאן

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

קלואי לוהטת מתמיד

קלואי קרדשיאן
קלואי קרדישאן צילום מסך מהאינסטגרם