עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה 6 הגישה את הדרמה, עם אחד מקטעי המתח המשכנעים ביותר על המסך שהתנהלו בין קיקי בארת' וליסה הוכשטיין.

בזמן טיול השחקנים למקסיקו, ליסה ניסתה להאכיל כמה כלבים, מה שמרמז שהאוכל טוב יותר ממה שהאכלו הכלבים בכל יום. קיקי לא העריכה את מה שליסה רומזת, במיוחד מאז קיקי גדלה מרוששת.

היא הטיחה את ליסה (ובמידה פחותה בשאר חבריה לצוות) על הזכות שלהם. למרות מעמדה כחברה של השחקנים, קיקי שירתה אווירה של עקרת בית במשרה מלאה. אולי ההפקה הרגישה אותו הדבר.

קיקי "פתוח לגמרי" להחזיק מוחיטו

קיקי הצטרפה לאחרונה לתמרה שופטת וטדי מלנקמפ בפודקאסט שלהם, Two Ts In A Pod. במהלך הראיון שאלה טמרה את קיקי אם יש לה חרטות העונה. "בכלל לא בעצם!" קיקי הגיבה בהתלהבות. "אני מאוד שמח שסוף סוף עמדתי על שלי".

היא המשיכה, "למדתי שאתה צריך פשוט לדבר… את דעתך, ולגדול, ולספר להם איך זה, ולהרוויח את הכבוד שלך. אם לא הייתי עושה את זה העונה, כנראה שהייתי עדיין במצב אילם עד עכשיו".

טמרה ציינה כי אנדי כהן התגרה באפשרות שקיקי תהפוך לעקרת בית במשרה מלאה. היא שאלה את קיקי אם היא יכולה להרגיש את המוחיטו הזה מגיע. "אם להחזיק מוחיטו זה הצעד הבא שלי, אני לגמרי פתוח לזה ב-100%", אמרה קיקי. "יש לי סיפור לספר. בהקדם האפשרי."

יהיה מעניין לראות מה יקרה אם קיקי אכן תעשה את הקפיצה למשרה מלאה. האם אחת מעקרות הבית הנוכחיות במשרה מלאה תהפוך לחבר? האם אחד מהם יפוטר? או שפשוט יהיו שבעה עובדים מלאים? אם קיקי אכן תקבל את המוחיטו שלה, רק הזמן יגיד.

האיחוד האמיתי של עקרות הבית של מיאמי עונה 6 ישודר ביום רביעי, 6 במרץ, בשעה 9/8c בבראבו.

ספר לנו – אתה חושב שקיקי הרוויחה מוג'יטו? איך הייתם רוצים לראות את דינמיקת הקאסט משתנה ב-RHOM?