אמא מתבגרת 2: קיילין לורי חושפת שמות תינוקות ביזאריים לתאומים שזה עתה נולדו

קיילין לורי חשפה את שמות התאומים שזה עתה נולדו. ה אמא מתבגרת 2 אלום קיבלה בברכה ילדה, בתה הראשונה וילד עם חבראליהו סקוטחודש שעבר.

קיילין לוריבת 31, שיתפה הצצה לבתה התינוקת, ששמה קראה לה עֶמֶקובנה, פָּסוּק, בסרטון TikTok שפורסם ביום שישי. אמא לשבעה נתנה לעוקבים מבט לתוך חדר השינה של התאומים, שהכיל שתי עריסות עם שתי שמיכות, אחת ורודה ואחת כחולה, מודפסות עם שמותיהן.

קיילין לורי

בת ה-31 גם הראתה שמיכה אפורה מודפסת עם המילה "אמא", יחד עם שבעת שמות ילדיה מוטבעים באותיות לבנות.

המעריצים פנו למדור התגובות של הפוסט כדי להסתכל על בחירת השם שלה.

קיילין לורי

אחד העוקבים כתב – "שמות מדהימים!! 💙💗 החלטתי שלא עוד תינוקות אבל הסרטון הזה גרם לי לרצות תאומים 😂😍."

אחר צלצל – "אתה מבורך מאוד! שמות יפים בהחלט🥺💗🩵," בעוד משתמש שלישי כינה את הכינויים "מאוד ייחודיים".

קיילין לורי

מעריץ אחד התלהב – "השמות שבחרת מדהימים. אני צופה בך מאז אמא מתבגרת ואני חייב לומר שאת אמא מדהימה. גם הילדים שלך מבורכים מאוד".

בחודש שעבר, כוכבת MTV לשעבר שיתפה את התמונה הראשונה של התינוקות לאחר שילדה חמישה שבועות מוקדם. קיילין חשפה את התמונה בתצוגה מקדימה של הפרק ב-26 בינואר של הפודקאסט שלה, "Barely Famous".

קיילין לורי

כוכבת הריאליטי לשעבר שיתפה את הצילום הראשון של הילד השישי והשביעי שלה בתחילת הטיזר. התמונה נחשפה קיילין מחזיק את התינוקות המחתלים, שהיו מחוברים לחממות בודדות, בישיבה על כיסא. התינוקות שהו מספר שבועות בטיפול נמרץ לאחר שנולדו, באמצעות ניתוח קיסרי, חמישה שבועות לפני מועד הלידה. קיילין חולק גם בן מבוגר, ריו, בן 1 סקוטשאותו שמרה מתחת לרדאר במשך כמעט שנה.

קיילין לורי

היא אמרה למאזינים – "זה היה ממש מפחיד כי… חווינו את ה-NICU במשך כמה ימים (עם ריו) והוא היה גדול. הוא היה 9 קילו, אז זה היה שונה עבורנו וחזר הביתה זמן קצר לאחר מכן".

היא המשיכה – "אבל עבור התאומים, הקדמנו בחמישה שבועות והיו שניים מהם. לא הספקתי להחזיק אותם עד למחרת או 48 שעות (מאוחר יותר).

קיילין פרסמה את תמונת הבכורה של התאומים בחשבון האינסטגרם שלה, באותו יום.

קיילין לורי

קיילין, שנקשרו לה את הצינורות לאחר הלידה, חולקת את הבן אייזק, בן 14, עם האקס, ג'ו ריברה, לינקולן, בן 10, עם הבעל לשעבר, ג'ווי מרוקיןבנים, לוקס, 6, וקריד, 3, עם לשעבר, כריס לופז, בנוסף לשלושת ילדיה עם סקוט.

קיילין עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בריאליטי בסרט "16 ובהריון" ב-2010, והמשיכה לככב בסדרות ספין-אוף, "אמא מתבגרת 2," למספר עונות. היא עזבה את תוכנית MTV הוותיקה ב-2022.