קייט וינסלט נבחרה כשגרירת המותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS. וינסלט היא אייקון עולמי, שחקנית הקולנוע והטלוויזיה, וזוכת פרס האוסקר מככבת בסדרה שזכתה לשבחים רבים  "הסודות של איסטאון" עבור HBO.

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS  מכריז  על צירופה של  שגרירה בינלאומית חדשה: קייט וינסלט. מהשחקניות הקולנוע והטלוויזיה המצליחות בעולם. זוכת פרס האוסקר. סמל לאמונה עצמית ופעילה לשינוי חברתי.  אשר תחלוק עם מותג הקוסמטיקה מס' 1 בעולם את משימתו כלפי נשים: "לעולם אל תטילי בעצמך ספק. כי כולנו שווים את זה."

קייט וינסלט זכתה לתהילת עולם על סיפון שובר הקופות הגדול ביותר בזמנו, "טיטאניק", כשהייתה רק בת 21. הוליווד המשיכה לקרוא לה לתפקידים נוספים. אך השחקנית הצעירה בחרה לאורך הדרך רק בתפקידים משמעותיים. שהרגישה קשר אישי אליהם ומציגים נשים באנושיותן המלאה והמורכבת.

היא פיתחה את המגוון והרבגוניות שהביאה שבחים רבים להופעותיה. היא הפכה לשחקנית הצעירה והמועמדת ביותר לאוסקר בתחילת שנות השלושים לחייה. וזכתה בפרס האוסקר הראשון שלה לשחקנית הטובה ביותר. בשנת 2008 על תפקידה בסרט "נער קריאה".

קייט וינסלט הכי נלהבת לגלם תפקידים של נשים שסיפוריהן מעולם לא סופרו על המסך. ומחזירה נשים שנמחקו מהתודעה למקומן הראוי בהיסטוריה.

ההיסטוריה של ציידת המאובנים

בתפקידה האחרון, "אמונייט", היא מספרת את ההיסטוריה הבלתי-מסופרת של ציידת המאובנים המהוללת. מרי אנינג. קייט וינסלט מגלמת את התפקיד של אנינג. שגילוייה של המאובנים החשובים ביותר של המאה ה -19. נכבשו מחדש על ידי עמיתיה הגברים.

וינסלט חולקת את המסע שלה מהטלת ספק עצמי לקבלה עצמית בפתיחות מעוררת השראה. היא מקדישה את הפרסים הרבים שלה ל"כל הבנות שמטילות בעצמן ספק". השחקנית דוגלת במתן חשיבות לערך עצמי חיובי. ולאחרונה מככבת בסדרה שזכתה לשבחים רבים "הסודות של איסטאון" עבור HBO.

"נדרשה עבודה כדי להגיע למקום שבו אני לא מתנצלת על מי שאני, שאני מקבלת את הפגמים שלי. אני שמחה להצטרף לנבחרת לוריאל פריז כדי לומר: צריך אומץ וכוח כדי להאמין שאת שווה את זה.

לפעמים, אולי את לא מרגישה שווה בכלל. לכולנו יש רגעים כאלה, וזה מה שעושה את כולנו אנושיים. אך ככל שתאמרו את המילים הללו ותאמינו בכל מה שאתם באמת. עם הזמן והאמונה בעצמכם, גם אתם תרגישו שווים את זה." קייט וינסלט

קייט וינסלט פועלת בנושאים הקרובים לערכים שמייצג מותג 'לוריאל פריז': שוויון זכויות, פמיניזם, הכלה וקיימות. בחיים, כמו באמנות. היא תומכת בזכויות נשים. כאשר אלימות במשפחה הרקיעה שחקים במהלך הסגר בעקבות התפרצות נגיף הקורונה. היא הצטרפה לקמפיין הגלובלי של האו"ם כדי לעודד אנשים לתמוך בנשים בסיכון.

היא פועלת ותומכת גם למניעת מחלת סרטן השחלות בקרב נשים. וייסדה את קרן "כובע הזהב" התומכת בילדים בעלי מוגבלויות. וינסלט גם פועלת למען חסרי בית באמצעות התיאטרון. פעולותיה הסביבתיות כוללות תמיכה בארגונים שונים המקדמים נטיעת עצים וסיוע לקהילת הנשים בקניה.

 

קייט ווינסלט
קייט ווינסלט השגרירה החדשה של לוריאל פריז צילום יחצ חול