קידום אתרים? ככה זה צריך להראות. מיזם חדש של מומחה ה seo ג'וש אדמס/ מאפשר לראשונה אוטומציה של כתיבת מאמרי תוכן ותכניות מותאמות אישית לקידום אתרים. מקדמי אתרים בעברית? הדרך להצלחה מעולם לא הייתה קלה מהירה וזולה יותר.

ג'וש אדמס הוא מומחה SEO ישראלי/ שלא מפסיק לייצר מענים יצירתיים לתחום קידום האתרים. המדובר בתחום שכבש את עולם הפרסום והשיווק האורגני לאחרונה. בין היתר בשל  היכולת למקסם את יחס העלות מול תועלת של ההשקעה בשיווק. זאת כאשר כאשר כל הנתונים של האתרים מונחים בפני הלקוח. וניתנים למדידה כמותית ואיכותית.

תכירו את רובוט הכתיבה האוטומטי writerbot.net

לא רק עבור המתקשים בכתיבה. עבור כל מי שמקדם תכנים ברשת האינטרנט. המיזם החדש של אדמס הוא מוצר אידיאלי. במחירים של בין 2.5 ל4 שקלים תוכלו לקבל תכנים מותאמים אישית. של למעלה מ500 מילים. לכל נושא בעולם בו חפצה נפשכם.

יצירת התוכן מתבצעת באמצעות התקנת התוסף של WriterBot באתר הלקוח. בחירת נושא ולחיצה על הכפתור. בכך למעשה מסתיימת העבודה. ובתוך דקות ספורות תקבלו מאמר מוכן. המאמרים עצמם מורכבים באמצעות בינה מלאכותית שיצר אדמס. בנוסף התוכנה מאפשרת סריקה של תכנים דומים ברשת. בעיקר בשפה האנגלית. וכן תרגום ושכתוב של המידע הרלוונטי.

אמנם התוכן אינו כתוב ברמה אקדמית. וייתכן ויכלול שגיאות מעטות. אך עדיין המדובר בדרך היעילה והמהירה ביותר ליצירת תכנים חדשים לקידום אורגני ברשת.

 

SkyRocket – הפורטל שיעיף לשמיים את תכניות הקידום האורגני שלכם

לצד המיזם Whois IL שיזם אדמס. ומאפשר איתור של דומיינים ישנים שהתפנו. והינם בעלי כוח ואנדוקס בגוגל. חשף השבוע אדמס את SkyRocket. המדובר בפורטל המאפשר בניית תכנית קידום אישית.  TAELOR MADE לכל נכס דיגיטלי. למשתמשי התוכנה ניתנת האפשרות לנתח את הצרכים של האתר עם העלאה של מילת מפתח רלוונטית וכתובת האתר בלבד.

המערכת מבצעת באופן אוטומטי מחקר מילים ראשוני ומציגה דו"ח שלם הרלוונטי לאתר שלכם ובו הצעות למילות מפתח לקידום, איתור מקורות ליצירת קישורים נכנסים וכן הפנייה לדומיינים פנויים הרלוונטיים לתחום.

המערכת משלבת בין המלצות למחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים, אתרי תמיכה, אופטימיזציה וכמובן מטלות לביצוע.

עולים לרשת

אז אם אתם מקדמי אתרים? בעלי בלוגים? או סתם חפצים בלקוחות או מכירות חדשות ברשת זה הזמן להשתמש בתוכנות שיעיפו את הקידום האורגני שלכם לשמיים.

writerbot- קידום אתרים
writerbot- קידום אתרים הדור הבא. צילום מסך
שתפו: