קיארה פראני, הדוגמנית האיטלקית שכבשה את הרשת עם בלוג האופנה הנחשב בעולם בישרה לעוקבים כי היא ובעלה פדריקו לוסיה מצפים לילד שני. חדשות סלבס מאחלים לידה קלה.
קיארה פראני מצפה לעוד יורש עצר.הדוגמנית ואשת האופנה האיטלקית ובעלה הראפר האיטלקי פדריקו לוסיה, הידוע בכינויו פדץ הודיעו לאוויר האינסטגרם כי הם מצפים לילד נוסף וכתבו בשם משפחת פראני:"תודה על כל המילים וההודעות המדהימות, לא יכולנו להיות מאושרים יותר ולא יכולנו להרגיש אהובים יותר".

הזוג המלכותי של איטליה

פראני ולוסיה לא זרים לחשיפה מול המצלמה רק לפני שנתיים הם התחתנו בסיציליה ועשו את הכל אל מול עיני המצלמות בקלאס איטלקי כולל הודעה בשידור חי על האירוסים בורונה והם גם הספיקו לא מעט לאחר שלזוג הצעיר יש כבר ילד קטן בשם לאון.

כוכבת רשת ואשת עסקים

הדוגמנית האיטלקיה נחשבת לאחת הנשים המובילות ופורצות הדרך בתעשיית האופנה. פראני בת ה33 מנהלת את בלוג הסלט הבלונדי שנחשב לבלוג האופנה הגדול ביותר בעולם והיא גם פתחה עסקי אופנה משלה ובהם החנות שלה Chiara Ferragni Collection במילאנו. היא גם נבחרה מספר פעמים לאשת השנה באופנה ודגמנה למיטב החברות באיטליה ובעולם.

 

הבעל הצעיר והקוגרית האיטלקית

בעלה פדריקו לוצ'יה צעיר ממנה בשלוש שנים ונחשב למפיק מוסיקלי ולראפר מוכשר במיוחד הנושא את שם הבמה פדץ. הוא החל את הקריירה באופן עצמאי כבר לפני כעשור ומאז הפך לאחד מכוכבי המוסיקה הגדולים באיטליה עם אלבומי פלטינה מצליחים במיוחד. ואפילו מונה לשופט בגרסה האיטלקית של תכנית המציאות אקס פקטור. כמו אשתו גם הוא הפך לעצמאי במרוצת השנים והקים חברת הפקה ותקליטים עצמאית משלו למרות שבאופן אישי את הקריירה שלו כזמר הוא ממשיך לנהל עם סוני מיוזיק.

 

האח הגדול, לאון פראני מתכונן

 

View this post on Instagram

 

Our family is getting bigger ??? Leo is going to become a big brother ?

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

 

View this post on Instagram

 

Thanks for all the amazing words and messages, we couldn’t be happier and couldn’t feel more loved ❤️ #TheFerragnez

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

 

קיארה פראני
קיארה פראני צילום מסך מהאינסטגרם של פראני