מנחת הטלוויזיה קורין גדעון נפרדת מדוד של בעלה האדמו"ר מפיטסבורג:"הדוד האהוב והקרוב ביותר" וגם חוגגת לבעלה חילי יום הולדת:"תודה שאתה אוהב אותי כמו שאני, קצת משוגעת והרבה אוכלת ראשים". כשעצב ושמחה מתערבבים.

 

מנחת הטלוויזיה קורין גדעון עברה שבוע לא קל. גדעון שמתחזקת בשנים האחרונות לאחר החתונה עם איש העסקים חילי סורוצקין המגיע ממשפחה חרדית נפרדה השבוע בפוסט מרגש מהדוד של חילי האדמו"ר מפיסטסבורג שנפטר מהקורונה והובא אמש למנוחות בהשתתפות אלפי חסידים.

"לפעמים החיים מכים בנו חזק… חילי חוגג היום יום הולדת, אבל במקום להתעורר לשמחה, התעוררנו לבשורה קשה מאד – הדוד האהוב והקרוב ביותר אליו נפטר. האדמו״ר מפיטסבורג זצוק״ל, שהיה פשוט דוד מוטי בשביל חילי".כתבה גדעון.


גדעון הוסיפה:"תמיד חילי סיפר לי איך בתור ילד כל כך אהב לנסוע לחצר שלו לאשדוד, להתארח שם בשבת, להיות לצידו ב׳טישים׳. הוא היה אמנם אדמו״ר, אבל תמיד התייחס לחילי כמו בן. הייתה לנו גם הזכות הגדולה שיברך אותנו בחתונה. קצרה היריעה מלהכיל את כל פועלו של האדמו״ר אבל אחד הדברים שהכי ייחדו אותו הייתה האהבה הגדולה שלו למוזיקה והוא ידוע בניגונים הרבים שהוא הלחין. היום הזה הוא יום שמערבב בתוכו חיים ומוות, אבל זה כנראה טבעו של עולם. יהי זכרו ברוך".

קורין גדעון נפרדת מהאדמו"ר

 

View this post on Instagram

 

לפעמים החיים מכים בנו חזק… חילי חוגג היום יום הולדת, אבל במקום להתעורר לשמחה, התעוררנו לבשורה קשה מאד – הדוד האהוב והקרוב ביותר אליו נפטר. האדמו״ר מפיטסבורג זצוק״ל, שהיה פשוט דוד מוטי בשביל חילי. תמיד חילי סיפר לי איך בתור ילד כל כך אהב לנסוע לחצר שלו לאשדוד, להתארח שם בשבת, להיות לצידו ב׳טישים׳. הוא היה אמנם אדמו״ר, אבל תמיד התייחס לחילי כמו בן. הייתה לנו גם הזכות הגדולה שיברך אותנו בחתונה. קצרה היריעה מלהכיל את כל פועלו של האדמו״ר אבל אחד הדברים שהכי ייחדו אותו הייתה האהבה הגדולה שלו למוזיקה והוא ידוע בניגונים הרבים שהוא הלחין. היום הזה הוא יום שמערבב בתוכו חיים ומוות, אבל זה כנראה טבעו של עולם. יהי זכרו ברוך.

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

 

חגיגות יום ההולדת לחילי סורוצקין

 

View this post on Instagram

 

מה לא יהיה פוסט יומולדת כמו שצריך??? ברור שיהיה. מגיע לו כפרה עליו. מזל טוב חיים שלי בלב בעלי היקר והאהוב והמתוק. אני אוהבת אותך ואת הלב שלך ואת העיניים הטובות שלך. תודה שאתה אוהב אותי כמו שאני, קצת משוגעת והרבה אוכלת ראשים. תודה שאתה שם בשבילי תמיד וללא תנאי. תודה שאתה קם מאוחר ויש לי את כל הזמן שבעולם לארגן לך את הבית עם הבלונים והמתנות בול במקום ותודה גם שאתה זורם עם לצלם תמונה דקה ורבע אחרי שפתחת את העיניים.. רק תהיה בריא תמיד תמיד תמיד! אוהבות קורינה ושושי הקטנה❤️

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on