קורטני קרדשיאן ואדיסון ריי כוכבת הטיק טוק והרקדנית הם הזוג החם של הסלבס באמריקה. למרות פער של 22 שנים השתיים מעלות תמונות משותפות בביקיני ששורפות את הרשת. בתגובה לביקורות ברשת על פער הגילאים כתבה קורטני:"אשמח לשמוע רעיונות למקומות יותר טובים".

 

קורטני קרדשיאן וחברתה ואושיית הרשת אדיסון ריי שולטות ברכילות ההוליוודית למרות פער גילאים של 22 שנים (קורטני בת 41 ואדיסון בת 19) השתיים מבלות המון יחדיו ומעלות המון תמונות חושפניות בביקיני לרשתות החברתיות. בתגובה לביקורת של הגולשים על פער הגילאים בין השתיים כתבה קרדשיאן לצד תמונות שלה ושל אדיסון:" אם יש לך רעיונות למקומות יותר טובים אני מחפשת הצעות".

אדיסון ריי
אדיסון ריי וקורטני קרדשיאן . צילום מסך מדף האינסטגרם

כמה מהגולשים הגנו על קורטני וקלי לינוקס כתבה :"מדוע לאנשים לא יכולים להיות חברים אם בגילאים שונים? שתיהן נשים סטרייטיות. אין שום דבר מיני שקורה. היא לא מנצלת אותה. בעבודתי הראשונה בגיל 20 הסתדרתי הכי טוב עם המזכירה בת 58. נהגנו לצאת לטיול כדי להתרחק מהצוות האחר המתלונן על ילדיהם ובעליהם ללא הרף".

קורטני בת ה41 היא שחקנית ודוגמנית שהשתתפה גם בתוכנית הריאליטי “משפחת קרדשיאן” וגם בסדרות ההמשך: “קורטני וקלואי כובשות את מיאמי” ו” קורטני וקים כובשות את ניו יורק” היא נשואה לסקוט דיסיק שידוע בעיקר כמכור לאלכוהול שנכנס ויוצא ממכוני גמילה ואמם של מייסון דאש דיסיק, פנלופה סקוטלנד דיסיק וריין אשטון דיסיק.

אדיסון ריי Easterling ילידת אוקטובר 2000 היא רקדנית ואושיית רשת עם למעלה מ- 60 מיליון עוקבים ב- TikTok וכמעט 30 מיליון עוקבים באינסטגרם כשהיא מדורגת במקום השני בין המרוויחים הגדולים של אפליקציית TikTok על ידי פורבס.ריי גדלה בלואיזיאנה להורים מונטי לופז ושרי פסחלינג ויש לה 2 אחים צעירים.

אדיסון ריי החלה לרקוד בתחרותיות בגיל 6 ובמקביל הצטרפה ביולי 2019 לטיק טוק והעלתה קטעי וידאו של ריקודים לשירים פופולריים שם הפכה לכוכבת שהרוויחה בשנה שעברה כחמישה מיליון דולרים וגם הוחתמה בסוכנות הכישרונות WME וגם דיגמנה לאמריקן איגל ואפילו השיקה קו קוסמטיקה משלה.

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

Two more days of summer.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

living dream

A post shared by ADDISON RAE (@addisonraee) on