בקולנוע לב בתל אביב פרמיירה חגיגית של "קופה ראשית" לקראת השקת עונה 3. באירוע נטלו חלק כל שחקני הסדרה, ובהם קרן מור, דב נבון, נועה קולר, אמיר שורוש, מיה לנדסמן, יניב סויסה, אביבה נגוסה, יגאל עדיקה ודניאל סטיופין, יוצרי הסדרה נדב פרישמן ויניב זהר, והבמאי אורן שקדי.כל הפרטים והתמונות בחדשות סלבס.

 

במהלך הפרמיירה צפו האורחים בשני הפרקים הראשונים של הסדרה. הסדרה עלתה לשידור ביום שני האחרון ב-כאן 11, ושברה שיאי צפייה בדיגיטל. שאר פרקי הסדרה ישודרו מדי יום שני ב-כאן 11.

כל שחקני הסדרה ועוד כמה מעריצים ועיתונאים שזכו להגיע ביום שישי לקולנוע לב הגיעו ובמיטב מחלצותיהם. בין היתר התמנגלו: קרן מור, דב נבון, נועה קולר, אמיר שורוש, מיה לנדסמן, יניב סויסה, אביבה נגוסה, יגאל עדיקה ודניאל סטיופין, יוצרי הסדרה נדב פרישמן ויניב זהר, והבמאי אורן שקדי.

קופה ראשית עונה 3 

בעונה החדשה של קופה ראשית תוכלו בין היתר למצוא מעורבות של נדב פרישמן ויניב זהר יוצרי הסדרה. כמו כן הצטרפו לסדרה דמויות חדשות. האחת היא של אפי רפפורט סמנכ"ל כוח אדם בשפע יששכר. בגילומו של אפי וייל והשנייה של ערן ירון בגילומו של ידידיה אדמסה. המגלם עיתונאי וכתב יוצא אתיופיה של המקומון "קול יבנה".

אדמסה מגיע כבר בתחילת הדרך (בפרק השני) לעימות סמי גזעני עם נועה קולר. אשר בתפקידה של שירה פועלת לשיפור מעמדם של העובדים יוצאי אתיופיה בסופר. זאת בעוד אפי רפפורט מגייס את ראמזי לשיפור כוח האדם ברשת.

לא פחות קורע הוא הפרק השני. בו מנסה כוכבה לנצל את קורס ההגנה העצמית בסופר להתקפה פיזית על שירה.זאת בעוד אמנון טיקצינסקי מנהל קרב על פקק אוקנומיקה. באותו הזמן בקצביה נאבקים ניסים ואנטולי על תפקיד החתיך או ה"חתיכי" של הסופר.

אודות קופה ראשית

קומדיית המצבים קופה ראשית שזכתה בפרס האקדמיה לטלוויזיה לשנת 2020 הפכה לקאלט מוצלח במיוחד של כאן 11. והיא הייתה אף מועמדת לזכייה באמי. צוות התכנית אף הפיק פרסומת לחברת "דור אלון" ואילו יוצרי הסדרה נדב פרישמן ויניב זהר הפכו לכוכבים בתעשיית הבידור הישראלית.

תכירו את הצוות של שפע יששכר

הכוכבת הראשית היא שירה שטיינבוך בגילומה של נועה קולר המגלמת את מנהלת הסניף התמימה בעלת הנטייה להסתבך. כאשר האויבת שלה היא כוכבה שביט קופאית אגרסיבית בגילומה של קרן מור.

מי שפרץ בסדרה הוא ראמזי עבד ראמזי בגילומו של אמיר שורוש המגלם עובד כללי ערבי ישראלי. עבור ראמזי הסופר הוא מרכז חייו והוא מקדיש את כל פעילותו וחייו להצלחתו.

בקצבייה תוכלו למצוא את ניסים שמעוני בגילומו של יניב סוויסה בן זוגו של אנטולי הקצה שעלה ממולדובה ומי שחזר בתשובה רק על ידי לקיים סדרת מתיחות בסופר.

דמויות בולטות נוספות הם הקופאית אסתי צגאי (בגילומה של אביבה נגוסה. המאבטח הקשיש והמתאגרף לשעבר, מרדכי צ'יבוטרו  שמגלם השחקן יעקב בודו ואביחי גרציאן הלוא הוא יגאל עדיקא) העממי שמתעב את שירה ומאוהב באסתי.

בין לקוחות הסופר בולט במיוחד דב נבון בתפקיד הפרופסור להיסטוריה אמנון טיטינסקי, הלקוח שהוא הנמסיס של כוכבה בשילוב קטלני של רווק מזדקן, קמצן מופלא ועקשן בלתי נלאה.

שחקנים בולטים נוספים בסדרה הם דורית לב ארי, הלקוחה המתנשאת, רודי סעדה המגלם את נתן פרנקו. הלקוח התחמן ומיה לנסדמן הלוא היא נעמי לוי בתפקיד של לסבית העובדת כמחסנאית וירקנית.

 

קופה ראשית
קופה ראשית קרן מור אמיר שורוש דב נבון ונועה קולר בפרמיירה קרדיט צילום אילן ספירא
נועה קולר
נועה קולר קרדיט צילום אילן ספירא
שחקני קופה ראשית
שחקני קופה ראשית קרדיט צילום אילן ספירא
פרמיירה
פרמיירה לקופה ראשית עונה 3 קרדיט צילום אילן ספירא

 

קבלו את הפרק המלא על פקק האקונומיקה של קופה ראשית באדיבות כאן 11