נשות אחיות: קודי ורובין הואשמו בהאשמת ג'אנל במותו של גאריסון בראון!

בתפנית מבהילה של אירועים, צצו האשמות המצביעות על כך קודי ו רובין בראון אולי מצביע אצבעות ג'נל בראון על מותו הטרגי של בנה, גאריסון בראון.

גאריסון בראון

לאורך 18 עונות של סדרת הריאליטי של TLC נשות אחותמעריצים נמשכו לתוך הדינמיקה המורכבת של של קודי בראון משפחה ברבים, הכוללת ארבע נשים ו-18 ילדים.

גאריסון בראון מת בגיל 25

באופן טראגי, ביום שלישי, צצו חדשות קורעות לב בנושא ג'אנל ו של קודי בן בן 25, גאריסון בראון, אותה הוא חולק עם אשתו לשעבר ג'נל בראון. לפי TMZ, נראה כי מותו של גאריסון הוא תוצאה של התאבדות.

רוברט גאריסון בראון

סיבת מותו של גאריסון בראון

על כך הודיעו הרשויות לרשת חֵיל הַמַצָב התגלה מת בביתו, לאחר שככל הנראה סבל מפצע ירי עצמי. אחיו הצעיר, גבריאל, בן 22, היה זה שגילה את התגלית ההרסנית.

רוברט גאריסון בראון

גאריסון אתגר את אביו

החדשות של של גאריסון העובר עזב נשות אחות האוהדים המומים והרוסים. ידוע באופיו בעל הרצון החזק והתנהגותו הרמה, חֵיל הַמַצָב לא פחד לאתגר את אביו, קודי בראוןבמיוחד בתקופת המגיפה ואחריה.

גאריסון בראון

בשנת 2021, הוא השיג אבן דרך על ידי רכישת בית משלו באריזונה, ליד אמו, ג'נל בראון. זה היה רגע של גאווה עבור חֵיל הַמַצָבוהאחים שלו גוונדלין ו גבריאל אפילו שקל להצטרף אליו לשם. עם זאת, באופן טרגי, התוכנית הזו מעולם לא התממשה.

קודי שובר שתיקה

בהצהרה, קודי בראון שבר את שתיקתו על האירוע הטראגי, הביע את צערו והרס על אובדן בנו. הוא אמר, "כואב לנו הלב לאשר את החדשות שבנו האהוב, חֵיל הַמַצָב, נפטר. המשפחה שלנו הרוסה מהאירוע הטרגי הזה ואנו מבקשים פרטיות וכבוד בתקופה קשה זו".

החדשות של של גאריסון פטירתו שלח גלי הלם בקרב משפחת בראון ומעריצי נשות אחות. כשהם מנווטים את האובדן הכואב הזה, הם מחפשים נחמה ותמיכה מהסובבים אותם.

מערכת היחסים המתוחה של גאריסון עם קודי

בשנים האחרונות, כל של קודי בראון נשים למעט רובין בראון, 45, עזבו את הצד שלו, מה שהוביל לפילוגים משמעותיים בתוך המשפחה. עזיבות אלה הביאו למערכות יחסים מתוחות, כולל אלה עם בניו חֵיל הַמַצָב ו גבריאל.

גאריסון בראון

המניפולציה של רובין בראון

לפני של גאריסון פטירה טראגית, הוא טען זאת רובין תמרן את מצב מגיפת COVID-19 כדי לבודד קודי ולתעדף את מערכת היחסים שלה איתו, מציגה את עצמה כקורבן תוך העברת האשמה על שאר בני המשפחה.

ג'אנל בראון - גאריסון בראון - רובין בראון

רובין וקודי מאשימים את ג'אנל

מעריצי התוכנית מביעים את מחשבותיהם, ורבים משערים זאת קודי ו רובין עלולה להאשים באופן לא הוגן את ג'אנל במותו הטרגי של בנה. מעריץ אחד טען, "אני מבטיח שקודי ורובין יוצרים נרטיב שזורק את ג'אנל מתחת לאוטובוס. כריסטין גַם. חלילה לו להודות בכישלונותיו כאבא. ההתעלמות המוחלטת שלו מערכם והערכה העצמית שלהם. היכו שלום עם אדוננו גריסון המתוק."

ג'אנל בראון - גאריסון בראון - רובין בראון

אוהדי נשות אחיות נשמע כבוי

אחר הגיב, "אולי קודי יתחיל לדאוג לבריאות הנפשית של כולם, שלא רק כוללת את רובין וילדיה; אבל אני מפקפק בזה ברצינות."

ג'נל בראון

מישהו אחר שיתף, "אני זוכר רובין מספרים קודי זה יהיה "מפחיד" אם חֵיל הַמַצָב & גייב הגיע של מרי ערב חג המולד. אני שונא רובין אפילו יותר היום ממה שעשיתי לפני יומיים. אני מקווה שקודי משקף איך רובין הרס את משפחתו ואת מערכות היחסים שלו עם/ילדיו עכשיו חֵיל הַמַצָב מת."

נשות אחות

צופה נבון ציין, "רובין אמר "זה יהיה מפחיד אם חֵיל הַמַצָב & גייב הגיע למרי לערב חג המולד. אתה תמכת רובין כשהיא אמרה את זה. שאלת מיליון הדולר עכשיו היא שהיא הרחיקה אותך מכל ילדיך ואנשי המצב שלך שנעלמו, האם תתגרש ממנה למען הילדים המבוגרים שלך?"

נשות אחות

"אני תוהה אם קודי יחשוב איך הוא התייחס חֵיל הַמַצָב & גייב. הוא קרא להם טמבל ואמר שהוא לא רוצה שום קשר איתם. הוא בחר רובין והילדים שלה על הבנים האלה. עכשיו הוא לעולם לא יקבל את ההזדמנות לתקן את הדברים. מקווה שהוא חושב על זה כל יום". אדם צייץ בטוויטר.