קובי אפללו חוזר אל הבמות. עם שיר חדש. שכובש את הרשת ונכתב בעקבות מורה לספרות שלא האמינה בו. שר את ההמנון האמריקאי במשחק NBA. ומופיע לראשונה לאחר הקורונה מול עובדי עיריית מודיעין. הזמר בן ה44 חוזר לחיים על הבמה.

קובי אפללו חוזר לחיים

אחרי שנת קורונה קשה במיוחד קובי אפללו חוזר לחיים. הזמר שהוא למעשה גם קצת קומיקאי וגם מלחין וכותב המשלב סיפורים הומוריסטיים בהופעותיו. חוזר לבמה.

לפני מספר שבועות הוא התארח במשחק ה-NBA של הוושינגטון וויזארטס. בה מככב השחקן הישראלי דני אבדיה. מול הקליפרס במסגרת ערב המורשת היהודי. קובי שר את ההמנון האמריקאי וריגש את כולם.

כובש את היכל התרבות במודיעין

אפללו גם זכה להופיע השבוע בפני עובדי עיריית מודיעין. זאת במסגרת טקס הרמת כוסית עירונית בראשות ראש העיר חיים ביבס. ההופעה התקיימה בהיכל התרבות העירוני שחזר לפעילות.

בן כמה אתה קובי אפללו

אפללו בן ה44. יחגוג בתחילת חודש אוגוסט השנה (04.08) את שנתו ה45. כשהוא אחד הזמרים והמלחינים האהובים. הזמר שנולד במעלות ומתגורר היום בגבעתיים. נולד בכלל במושב חוסן למורה לספרות.

הוא שירת כלוחם בחטיבת הנח"ל. והחל את דרכו המוסיקלית כסולן להקת "שמעונה" הצפונית. כשמקביל הוא עובד בעסק המשפחתי.

ים הרחמים של קובי

רק ב2007 לאחר המון ניסיונות ועם להיטים כמו "ים הרחמים" ו"מה שהלב בחר". קפץ אפללו שגם כתב והלחין את השירים לבמה של הגדולים.

הוא זכה  בפרס אקו"ם כ"תגלית השנה". וכ"זמר השנה" של גלגלצ. מאז יצאו לו עוד שלושה אלבומים מוצלחים. והוא נחשב לאחד האמנים האהובים בישראל.

בשנים האחרונות הוא מתחזק ומתחבר ליהדות וגם השתתף בפרויקט "צמאה" במסגרתו ביצע שירי תפילה עם השיר "האדרת והאמונה".וגם הקליט מחדש את השיר "תפילה" של עופרה חזה שזכה להצלחה רבה.

בחיים האישיים יש לקובי ילדה מנישואיו לאמילי מגנאג'י. החתונה התקיימה בבירה האיטלקית רומא.

הסיפור שמאחורי השיר 'בא מן השתיקה' ששינה את חייו

 

אפללו חושף את ההתחזקות בתורה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kobi Aflalo – קובי אפללו (@kobiaflalo)

 

קובי אפללו
קובי אפללו צילום עט תקשורת
קובי אפללו
קובי אפללו צילום עט תקשורת