דעת הקהל כלפי לינדזי האברד בהחלט התנדנד לשלילה לאחר הפרק האחרון של בית הקיץ. עונה 8 המיוחלת הייתה אמורה לספק סוף סוף כמה תשובות למה קארל רדקה נפרד מהיחצן לשעבר.

בתצוגה מזעזעת, לינדזי האשימה את ארוסה המפוכח בהשפעה. הצליל הצורמני של "על מה אתה?" לפגוע בצופים בצורה הכי פתאומית שאפשר. על אחת כמה וכמה, היא דיברה עליו עם כוכבת בית הקיץ, גבי פרסקוד, וכינתה אותו כ"קוקאין קארל".

זה נעשה קצת יותר ברור לראות, אפילו עבור ספקנים, מדוע קארל היסס להתחתן עם חברתו Bravolebrity. וכשעובד לוברבוי חגג שלוש שנים לפיכחות בינואר, קארל נשאל עד כמה מערכת היחסים של לינדזי עם אלכוהול שיחקה כגורם בפרידה שלהם.

הבעיות בין בני הזוג היו "ממש שם מולם".

במפגן תמיכה, לינדזי בחרה לא לשתות כשהחלה לצאת עם קרל לראשונה. עם זאת, היא חידשה את ההרגל בקיץ 2022 תוך כדי צילומי עונה 7 של תוכנית הריאליטי המצליחה.

קארל העניק ראיון בלעדי ל"פיפל" בשאלה האם החגיגה של לינדזי הייתה גורם מרכזי בהחלטתו לסיים את האירוסין.

"יש בזה הרבה רבדים", אמר ה-Bravolebrity לפרסום החדשותי. "מערכת יחסים כוללת הרבה יותר דברים מלבד שתייה".

מעריצי בית הקיץ היו המומים מהקרב האחרון. ולמרות שקארל לכאורה ממעיט בסוגיית האלכוהול, הוא בהחלט לא מוותר עליו לחלוטין.

"כמי שמפוכח ומתחייב לחיים שלמים שלא שותה, האדם שאיתו והקשר שלו עם אלכוהול, זה כן משנה", אמר.

ויש עוד נושאים לבוא, חשף קארל, כולל תוכניות לעתיד.

"היו דברים שתמיד היו שם מולנו, שתמיד היו שיחה מתמדת, ודברים שהיינו צריכים לעבוד עליהם ולהבין טוב יותר אחד את השני", הסביר. "יש דברים שתראה שקרו לפני שהקיץ התחיל, אבל אז קרו שוב במהלך הקיץ. כספים, קריירה, זו תמיד תהיה שיחה, לא משנה איפה אתה נמצא, אבל אלה בהחלט היו נושאים שעלו הקיץ".

תפוס את בית הקיץ בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

ספר לנו – עד כמה אתה חושב שהמסיבות של לינדזי השפיעה על החלטתו של קארל? על מה, לדעתך, יהיו חלק מהעימותים האחרים שלהם? האם ראית את פרק בית הקיץ האחרון שינתה את דעתך לגבי לינדזי וקרל?