עונה 6 של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי נכנס חם. ליסה הוכשטיין עדיין הייתה בעיצומם של הגירושים המבולגנים שלה מד"ר לני הוכשטיין. אבל היא גם מצאה אהבה חדשה, ג'ודי גלידן. גרדי אבראיירה עסקה באבחון סרטן השד שלה והייתה התגלמות החסד במהלך עונה 6 של RHOM. וג'וליה למיגובה למדה לשיר אופרה כמתנה לאשתו, מרטינה נברטילובה, שהשלימה טיפול בסרטן.

אבל הייתה גם הרבה דרמה העונה. אחרי הכל, מה תהיה תוכנית של עקרות בית אמיתיות בלי כמה חברי שחקנים שיעוררו צרות? אז, אילו חברי צוות הגישו אווירת נבל במהלך עונה 6 של RHOM?

ליסה הוכשטיין

ליסה המשיכה לדון בלי הפסקה בגירושיה מלני, אפילו לגבר החדש שלה. לעמיתיה נמאס לשמוע על זה. הם האזינו לסאגה הזו במשך שנה אחת, וליסה לא קיבלה את הרמזים שלהם לגבי דיון בנושאים אחרים. הם אפילו יקבלו בברכה את ליסה שתדקלם את המילון בשלב זה. חוסר היכולת שלה לראות מעבר לבעיות שלה הטיל מס על מערכות היחסים שלה עם הכוכבים שלה.

אבל לליסה היו גם רגעי ההתפרצות שלה. במהלך טיול השחקנים למקסיקו סיטי, הנשים ניסו ליהנות מטיול בגונדולה. אבל כאשר ליסה התעקשה לזרוק אוכל לכמה כלבים על גדת הנהר, אלקסיה נפולה וגווארדי אמרו לה להפסיק. ובכל זאת, הדוגמנית קיקי בארת' הרגישה שליסה היא "בורה" להניח שהבעלים לא האכילו את הכלבים שלהם.

ליסה קמה, וקיקי הזהירה אותה לשבת ולדבר איתה בכבוד. ואז קיקי זרקה קופסת מיץ לכיוונה של ליסה, מה שהניע את ליסה לומר לקיקי, "תקפת אותי." קיקי קמה, כשליסה המשיכה לצרוח. "לעולם אל תזרוק עלי משהו שוב!" היא צרחה.

הגונדולה חזרה ללא תקריות נוספות. אבל ליסה הוכיחה שהיא בהחלט לא מפחדת לערבב את זה עם הנשים העונה.

אדריאנה דה מורה

אדריאנה דה מורה מצאה את זה מעליב כאשר אלקסיה הרצתה לליסה על כספים ושאלה אם היא עדיין נוהגת במכונית של לני. אז, כשאדריאנה שמעה קצת לכלוך על אלקסיה, היא הוציאה תוכנית לפועל.

היא סיפרה לג'וליה הטובה שלה על השמועה. "הציפור הקטנה אמרה לי משהו ביחס לאלקסיה וטוד (נפולה) – אמרה שיש להם כמה בעיות כלכליות. העסק של טוד לא מצליח כל כך", אמרה אדריאנה. "הם יצטרכו להפר את חוזה השכירות על הדירה שלהם. אני רק חוזר על מה שאנה (קווינקוס) אמרה לי."

אז, אדריאנה שאלה את ד"ר ניקול מרטין אם היא יכולה להביא אורחת, אנה, לבראנץ' של יום האם. אנה הופיעה בעבר בשתיים מהעונות הקודמות של RHOM. ניקול דיברה עם אנה אבל לא היה לה מושג שיש לה בשר בקר עם אלקסיה ומריסול פאטון.

כשאלקסיה ומריסול ראו את כרטיס המקום עם שמה של אנה, הם הפכו בליסטיים. אלקסיה האשימה את ניקול בהנדסת "מערך". הם יצאו בסערה, כשניקול המבולבלת ניסתה להבין מה קורה. לא היה לה מושג על ההיסטוריה הקודמת בין מריסול, אלקסיה ואנה.

בנוסף, המידע של אנה היה שגוי. אלקסיה ומשפחתה מיהרו לעבור כי הבניין שלהם נמכר.

US Weekly דיווח שניקול הרגישה כמו "חייל" בתוכנית של אדריאנה. "הרגשתי שהיא עושה מניפולציות על המצב ואז כשכולם גילו שהיא לא באמת הבעלים של זה, היא הייתה קצת חוששת, וזה לא עזר לענייני עם הנשים האחרות", הסבירה ניקול. אדריאנה באמת שירתה אווירת נבל העונה.

אלכסיה נפולה

גם אחרי שאדריאנה הודתה שזה היה הרעיון שלה להביא את אנה לבראנץ' הכאוטי של מאמאסיטה, אלכסיה עדיין האשימה אותה.

במהלך הופעה ב- Watch What Happens Live, אלקסיה הסבירה מדוע היא לא נתנה לניקול לצאת מהקרס. "אני חושב שמי שצריך להרגיש רע היא אדריאנה. כי ברור שהיא זו שהעלתה את הרעיון", אמרה אלקסיה. "אבל אני עדיין חושב שלניקול היה משהו לעשות עם זה."

ניקול המסכנה. מריסול ואלקסיה היו קשות עליה בשלוש העונות האחרונות. היא לעולם לא תוכל לנצח עם הצמד הזה.

לארסה פיפן

לארסה פיפן הופתעה כשגרדי סיפרה לה שהיא חולה בסרטן השד בשלב ראשון. אותו דבר, לרסה. הייתי בהלם. מתכנן המסיבות אמר בבירור לארסה לא לספר לאף אחד אחר. גרדי אמרה שהיא אמרה לה "בביטחון". היא רצתה לספר לחבריהם לעקרות הבית במיאמי כשהיא מוכנה. לרסה אפילו פצחה בדיחה על כך שסיפרה ל-TMZ.

אבל לרסה חזר על החדשות שעות ספורות לאחר מכן לליסה, קיקי, מריסול ואלקסיה. מאוחר יותר היא טענה שהיא חשפה את סודו של גרדי כדי לעודד את הנשים להראות לגווארדי אהבה ולתמוך בה. בֶּאֱמֶת? ואז, בגלל שלרסה ראתה את גרדי שותה, לארסה שאלה אם בכלל יש לה סרטן. זה לא היה מגניב.

במסיבת "F*ck Cancer", גרדי התעמת עם לארסה. אבל לרסה טענה שגרדי מעולם לא אמר לה לא לספר לאף אחד. גרדי כינה אותה "שקרנית פתולוגית". זו הייתה בגידה ענקית לחשוף את האבחנה הרפואית של חבר שחולקה בביטחון. לארסה הפיקה את האווירה החזקה ביותר של הנבל העונה ב-RHOM.

ספר לנו – איזה חבר קאסט של RHOM עונה 6 שירת נבלות? מי היה הנבל הכי גדול?