כדי לראות ולהרגיש נהדר בחתונה, אתה זקוק לחליפה איכותית בדיוק במידה שלך (זה די מובן מאליו). אולם כדי להיראות טיפ טופ עד הפרט האחרון, עליך להקדיש מחשבה גם לאביזרים ולכמה פריטי הלבוש שמסביב. להלן כל מה שצריך לדעת על פריטי הלבוש ואקססוריז משלימים לחתן. משעון ועניבה ועד נעליים וחפתים.

נעלי חתן וממה צריך להיזהר

כל בעל שמחה צריך נעלי חתן אופנתיות להשלמת חליפת החתונה. יש וודא שצבע הנעליים הולם את החליפה ומשתלב איתה היטב. חשוב לוודא כי הצבע אינו בהיר יתר על המידה או כהה יתר על המידה, משום שאז הנעל מושכת יותר מדי תשומת לב על חשבון האלמנט המרכזי (החליפה עצמה).  טיפ נוסף בעניין הנעליים הוא להביא לחתונה זוג נוסף, פחות רשמי ויותר נוח. זה הולך נהדר במיוחד אם אתה בוחר טוקסידו ומעריך מאוד את הנוחות של חליפה כזאת. הזוג הנוסף ישמש לאורך הערב כנעלי ריקוד נוחים להפליא. יחד עם זאת, הקפד להתאים גם את סגנון הנעליים הללו, לאופי ועיצוב החליפה שבחרת.

העניבה שתתאים לחליפה

זה נכון שאפשר ללבוש חליפות חתן יוקרתיות בלי עניבה, אבל תוספת עניבה הולמת מאוד את אירוע החתונה. אם אתה בוחר חליפת בסגנון טוקסידו, עניבת פרפר יכולה להתאים. זהו סגנון שמתאים מאוד לגברים שאוהבים למשוך תשומת לב ולהרגיש מיוחדים. אם אתה מתחבר לסגנון של חליפה מעודנת, העדף עניבה דקה למדי, שמשלימה את המראה הזה בצורה מוצלחת. על פי רוב כדאי להתרחק מעניבות מצועצעות מדי או עבות מדי. אולם אם החליפה המועדפת היא שמרנית, השילוב עם עניבה צבעונית במידת מה, יוכל להלום אותך ("להקליל" את המראה).

קרדיט צילום: אופנת סגל

מגוון עניבות לחליפה.

בחירת חגורה

שים לב שחגורה לחתונה לא נועדה בהכרח להחזיק את המכנסיים במקום. חגורה היא אביזר הלבוש שלמעשה גם יוצר מעבר אלגנטי בין החולצה בפלג הגוף העליון למכנסיים וזאת כדי להשלים את העיצוב והסגנון של החליפה. בחירה מוצלחת שאי אפשר לטעות בה תהיה חגורה בצבע כהה, חום או שחור. אבזם לרוב צריך להיות קטן יחסית, כסוף או בסגנון פליז.

חפתים וכתפיות למראה אלגנטי יותר (ולא לשכוח שעון)

במידה והחליפה שבחרת היא חליפת 3 חלקים אלגנטית, אבל אתה רוצה שדרוג נוסף, אל תוותר על חפתים. על פי רוב, הבחירה הנכונה לחתונה תהיה של חפתים מעודנים בחיתוך מדויק מזהב/כסף אשר מעניקים מראה יוקרתי שאין דומה לו.

כדאי גם לא לשכוח שעון. שעון היד שמתאים לחליפה צריך להיות לא פחות ממרהיב. שעון בהיר עם רצועת עור חלקה מהווה בחירה טובה. היה והחלטתם ללכת על שעון זהב, מומלץ שלא יהיה נוצץ מדי. באופן כללי, רצועת זהב עבה פחות מקובלת ולכן עדיף שעון עם שוליים זהובים או מחוגי זהב, על רקע בהיר ורוצעת עור איכותית.

גרביים – יותר חשובים ממה שחושבים

בחירת הגרביים שיתאימו לחליפה (וגם לנעליים) יותר טריקית ויותר חשובה מכפי שבדרך כלל חושבים. קודם כל, צריך להימנע מגרביים קצרות מדי, אלא אם כן מדובר בנעליים נמוכות ואז במקרה זה ניתן לשים גרב חצי.

בנוסף, על הגרביים להיות מאופקות. לא מקובל לגרוב לחתונה גרביים עם הדפסים בולטים, אבל אם עדיין רוצים הדפס עדין, שיוצר עניין אך לא בולט מדי, זה אכן אפשרי.

קרדיט תמונה unsplash