פמת"א עונה שנייה.  העונה החדשה תעסוק בחקירה שמנהלת מרסל בן דוד (חן אמסלם) בתיק רשלנות רפואית המוביל לחקירת משטרה מורכבת, ובהקמת ועדה לחקירת שחיתות בפרקליטות. הפרק הראשון ישודר ביום שני, 7 ביוני, בשעה 21:00 ב-כאן 11. אל חן אמסלם, אורי פפר וזוהר שטראוס, יצטרפו בעונה הזו מיכאל אלוני, צחי הלוי, נגה ארז ועדי הימלבלוי .

 

הסדרה המדוברת "פמת"א" חוזרת בעונה שנייה, שתשודר החל מיום שני. 7 ביוני, ב-כאן 11. בעונה זו מנהלת גיבורת הסדרה, הפרקליטה מרסל בן דוד (חן אמסלם), תיק רשלנות רפואית שמסתעף ונקשר לחקירה משטרתית גדולה. המנסה להתחקות אחר סם מסיבות חדש ומסוכן.

בחקירתה חושפת מרסל אי סדרים ושחיתות במערכת הבריאות. ומוצאת את עצמה גם הפעם במרכזו של משולש רומנטי. במקביל עוסקת העונה במינויה של פרקליטת מחוז חדשה, ובהקמתה של ועדת בדיקה מטעם שר המשפטים, שמטרתה לחשוף את השחיתות הקיימת, כביכול, בפרקליטות.

בעונה זו ישתתפו בין היתר חן אמסלם, אורי פפר, שרה פון-שוורצה, עלא דקא, וזוהר שטראוס, ששיחקו בעונה הקודמת, ואליהם יצטרפו צחי הלוי, מיכאל אלוני, נגה ארז, אורנה פיטוסי, עדי הימלבלוי וגיא אריאלי.

יוצרות ותסריטאיות: נעה רוטמן ואסתר נמדר תמאם

במאי: עודד לוטן

הפקה: טדי הפקות

פמת"א עונה שנייה הדמויות

הפרקליטה מרסל בן דוד [חן אמסלם] – חוזרת לעונה השנייה כשהיא נלחמת בסיוטים ושאר תופעות לוואי של פוסט טראומה, כתוצאה מניסיון החיסול שחוותה. בתחילת העונה היא מקבלת לטיפולה תיק שולי לכאורה, בהליך  חס"מ ('חקירת סיבת מוות'), אלא שהתיק מסתעף ומוביל אותה לחשוף פרשת שחיתות בעולם הרפואה. בדרך היא מתאהבת במי שלא צריך ונרדפת על ידי אהובה-אויבה משכבר הימים, העבריין מורדוך.

הפרקליט חליל ג'ועני [עלא דקה] – סיים את התמחותו והתקבל לעבוד כפרקליט מן המניין בפמתא". בעונה זו חליל מנהל תיק סמים גדול ומורכב, תוך שהוא מנסה להשתחרר מצלה הכבד של המנטורית הנערצת שלו, מרסל.

הפרקליטה ורד באומהקר [נינה קוטלר] – ממלאת המקום הנצחית, בורג קטן ומתוסכל במערכת, חולמת לזכות במכרז ולקבל רשמית את תפקיד פרקליטת מחוז תל אביב היוקרתי.

עו"ד מרי נחמיאס [שרה פון שוורצה] – ממשיכה לטבול בשחיתות, כשהעונה הזו היא חוצה את הקווים, כשמייצגת את בית החולים בתיק רשלנות רפואית שהיא נחושה לנצח בו ולהשאיר את האמת והצדק בצד, תמורת שכר טרחה מפתה.

עו"ד אלישע בר און – "התרנגול" [אורי פפר] – מפתיע בחזרתו לפרקליטות כעומד בראש ועדת ביקורת מטעם שר המשפטים. מטרתו: לנקות את האורוות ועל הדרך לנקום אישית במי שסילקו אותו משם בבושת פנים.

צחי הלוי ממשיך לככב בתור ד"ר זמיר

ד"ר יואב זמיר [צחי הלוי] – נוירולוג בכיר ומנהל מחקר בתרופה ניסיונית. מבריק וכריזמטי, אנליטי וקצת יהיר, יש לו עקרונות, אבל ישים תמיד את טובת הכלל לפני טובת הפרט. רואה את התמונה הגדולה ומובל על ידי האמביציה לפרוץ גבולות מדעיים ולהציל חיים.

גיא זבולוני [ מיכאל אלוני] – חוקר משטרה שמנהל חקירה סבוכה על סם מסיבות חדש ומסתורי. אנרגטי, מלא קסם אישי והומור, מתלקח מהר ולא יודע לעצור את עצמו בזמן. מעקם את החוקים כדי להגיע לתוצאות, המטרה שלנגד עיניו מקדשת את האמצעים.

אנה סנופקין -"סנופ" [נגה ארז] – דוקטורנטית מבריקה לכימיה בעברה. בהווה היא רוקחת וצורכת סמי בוטיק. בת זוגו של יניב ארזי, דמות מוכרת ומגניבה בחיי הלילה. גרה עם סבתה שהיא כל עולמה ומשפחתה.

יניב ארזי [גיא אריאלי] –מסעדן ואיש חיי לילה מוכר והולל. תמיד עם חיוך על הפנים ולעולם לא פיכח. בחור טוב שמסתבך כהוגן, בגלל אירוע שמתרחש במסיבת טבע שהפיק.

דורית כסליו [אורנה פיטוסי]-   פרקליטת המחוז החדשה ששמה לעצמה למטרה. לטהר את שמה של הפרקליטות מהשערורייה שגרמה מירי נחמיאס בעונה הראשונה. דורית מגיעה מהפרקליטות הצבאית. היא מחוספסת ולא מתנחמדת, נחושה לעשות את הדבר הנכון ולא לעגל פינות.

עדי הימלבלוי מכורה לסמים

תותי סאליס [עדי הימלבלוי] הייתה רוצה להיתפס כאשת חברה ופילנטרופית מובילת דעת קהל. ולא רק כאשתו היפה של אדי סאליס. בעברה דוגמנית, ובהווה אושיית אינסטגרם וכוהנת בריאות ולייפסטייל מטעם עצמה. בפועל היא מכורה לסמים קשים וסרה למרותו של אדי.

עו"ד יאיר קטן [רן יעקוביאן] – עורך דין צעיר וחסר ניסיון. שמייצג את המשפחה שלו בתביעת רשלנות רפואית נגד בית החולים בו מת דודו.

 ד"ר אלעד [עופרי ביטרמן] – מתמחה צעיר בחדר המיון. לאחר שהותקף על ידי מטופל במיון הוא מואשם ברשלנות רפואית, שהובילה למותו של החולה.

אסף [גל לב]  – מסז'יסט של סלבים ואנשי עסקים אמידים ומשמש גם דילר לאותם לקוחות כהשלמת הכנסה. בן הזוג שלו, רפאל, מת בפתאומיות ואסף המרוסק מוצא את עצמו חשוד בגרימת מותו.

פמת''א עונה שנייה
חן אמסלם ושרה פון שוורצה. מתוך "פמת"א", צילום באדיבות כאן 11
נגה ארז
נגה ארז מתוך "פמת"א עונה שנייה, צילום באדיבות כאן 11
חן אמסלם
חן אמסלם. מתוך "פמת"א עונה שנייה, צילום באדיבות כאן 11