פיטר וובר זכה לתווית "המלך הנאמן" על ידי כמה מהשחקנים שלו מהעונה השנייה של הבוגדים. לאחר שהוא הוביל את המטען ללכד את הבוגדים דן גיסלינג ופרווטי רדודים, החום החל להגיע לקראת פאדרה פארקס במהלך הפרקים האחרונים.

בשלב זה בסדרה, עקרות הבית האמיתיות מאטלנטה התחמקו במיומנות משני גירושים. הראשון היה כשהיא "גרסה" את דן אחרי שהוא קיווה לתפוס את עורך הדין לא מוכנה, והשני היה כשהיא הפריכה את הצהרותיה של טרישל קנטלה בזה אחר זה כמה פרקים קודם לכן.

עם זאת, הדיון המאתגר ביותר בשולחן העגול שלה היה בוודאי פרקים 9 ו-10. עורכת הדין שהפכה לעקרת בית הלכה רגל אל רגל עם כוכב הרווק, הטיחה אותו בתהליך וגברה בהצלחה את הקולות הדרושים לה כדי לעשות את זה יום אחר. אז איך הגיב פיטר לגירוש שלו?

פיטר היה הרוס כשהפסיד לפאדרה במהלך העונה השנייה של הבוגדים

אם התעדכנתם עם קבוצת הפרקים האחרונה, אז אתם יודעים שפיטר חשב שיש לו הזדמנות להחזיק מעמד בפאדרה במהלך הדיון בשולחן העגול של הלילה. אבל כמו הנופלים לפניו, הוא גילה עד כמה הוא טעה.

"הייתי בהלם כשראיתי את הכתובת על הקיר", אמר פיטר במהלך הפוסט מורטרם. "ברור, כל החום היה על פאדרה בשלב הזה, ולכן היא התכוונה… לנסות לעשות כל שביכולתה כדי להסיט קצת, ולא היה לה שום דבר עליי."

במהלך הרגע הנפיץ, פאדרה קראה לפיטר לשולחן העגול בגלל שהוא בלעדי מדי בהתנהגותו. זה גם כשהיא מסרה את הקו האפי שלה, והזכירה לטייס שהיא לא תנשק את התחת שלו בגלל ורד נבול. עם זאת, לפי פיטר, הייתה "שיטה לטירוף שלי".

"זה שאנשים לא ראו את זה ברגע זה לא אומר שזה לא היה יעיל. הוצאנו שני בוגדים (וגם) רצח חסום. כל מה שעשיתי היה לנסות להביא אותנו לסוף ולהיות עם סיכוי לנצח. פשוט וקל."

הבוגדים ממשיכים בטווס בימי חמישי ב-9/8 צ'.

ספר לנו – מה אתה חושב על פיטר לעומת PHAEDRA? למי חיפשת?