פאולה רוזנברג אינסטגרם. מנחת הטלוויזיה האמיצה העוסקת רבות בדימוי גוף ובהעצמה נשית יוצאת בפוסט אמיץ ומעצים ובו גם צילום חושפני כנגד דימויי הגוף השליליים אצל נשים. רוזנברג:"בזכות עבודה עצמית מאומצת הצלחתי לפרוץ את המעגל האכזרי הזה".

פאולה רוזנברג אינסטגרם

פוסט אמיץ שכזה מזמן לא נראה על מסך האינסטגרם שלכם. מנחת הטלוויזיה פאולה רוזנברג, רעייתו של לאון יוצאת חוצץ נגד דימויי הגוף בתעשיית הבידור ולצידם תמונה עוצמתית שלה  בבגדים תחתונים עליהם נכתבו הדימויים איתם נאלצה להתמודד כל חייה:"שמנה", "ציצי ענק", ירכיים רחבות" ועוד.

'תפסיקי עם הפחמימות'

"'את שמנה מדי'. 'הירכיים שלך רחבות מדי'. 'הבטן שלך נשפכת׳. 'עוד לא חזרת לעצמך אחרי לידה, הא?'. 'פשוט תאכלי פחות'. את כל ההערות האלו (ונוספות) אספתי לאורך השנים. לא פעם הטיחו בי משפטים כאלו, לא רק טוקבקיסטים או זרים ברחוב, גם אנשים שאוהבים אותי, כאילו מתוך דאגה".כתבה רוזנברג.


עוד הוסיפה רוזנברג: "ספגתי מבטים ששידרו אכזבה על כך שהמידות שלי לא "מושלמות". אינספור פעמים הציעו לי לשנות את הגוף שלי מבלי שבכלל שאלתי. זה חלק מפסקול חיי, מפסקול חייהן של נשים רבות.
אני מתעקשת להמשיך ולברר: מי לימד אותנו לשנוא את הגוף הטבעי שלנו? למה לעזאזל זה נחשב נורמלי לפלוש לגוף של אישה במילים ולהעיר לה על ה"הפגמים" שיש בה לדעתנו? כי פשוט התרגלנו לראות רק עור חלק ורק מתניים צרות ורק חזה קטן ועומד ורק בטן שטוחה. בגלל זה כל דבר אחר נראה לנו מקולקל ודורש תיקון. כי מספרים לנו שכמו שאנחנו זה לא מספיק טוב. מילים שנאמרו לי נחרטו בעור שלי וגרמו גם לי להאמין שאני חייבת להשתנות".

התמכרויות לדיאטות ולניתוחים ולהזרקות

"בכל יום אני פוגשת נשים שסוחבות שנים הערות שנאמרו להן ודופקות לעצמן את החיים. מפחדות שיראו אותן כמו שהן באמת, חיות בהסתרות ובהתמכרויות לדיאטות ולניתוחים ולהזרקות.בזכות עבודה עצמית מאומצת הצלחתי לפרוץ את המעגל האכזרי הזה, כי אני לא רוצה לחיות רק לפי מה שאתם רואים כשאתם מתבוננים בי.אני מקבלת את הגוף שלי ומטפלת בו בכבוד ובאהבה. אני יפה ואני בריאה ואני בשיא הכושר ונמאס לי להתנצל על זה". עוד כתבה רוזנברג.

רוזנברג זכתה לשלל תגובות מפרגנות ברשת. פאני בר מוחא כתבה לה: "את אישה מדהימה ! כולך מהממת ומהפנטת כפי שאת, מייצגת בכבוד את הגוף הנשי, אישה עוצמתית ואני אוהבת מלאאאאא".

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ❤︎ ????? ????????? ❤︎ (@paularosenberg)

 

פאולה רוזנברג אינסטגרם
פאולה רוזנברג אינסטגרם צילום מסך מהאינסטגרם של פאולה רוזנברג