פאולה רוזנברג ממשיכה במאבקה האמיץ נגד דימויי הגוף המוגזמים בישראל. בפוסט חדש באינסטגרם שלה היא חושפת בגיל 44 סדרה של תמונות נהדרות בבגד ים וכותבת:"ככה כמו שזה – זה הכי טוב שיש לי וזה אחלה ממש".

רוזנברג:"פאולה של לפני עשר שנים לעולם לא היתה מעזה להגיד כן".

אחרי הסרט החשוב "כמו שאת" שפרסמה המגישה והנטורופתית פאולה רוזנברג היא ממשיכה לעודד דימוי גוף בריא. בפוסט בעמוד האינסטגרם שלה כותבת פאולה:"פאולה רוזנברג, אישה בת ארבעים וארבע וחצי, בעלת מראה חיצוני נאה בסך הכל אבל רחוקה מלהתאים למודל היופי של טרור הרזון, קיבלתי הצעה מחברת בגדי-ים להעלות תמונות בהן אני לובשת אותם, כדי שנשים יכירו כמה נפלאות ומחמיאות הגזרות של זוהרה".

"למה זה משוגע בעיני? כי פאולה של לפני עשר שנים או אפילו זו של לפני עשרים שנה ששקלה פחות והיתה חטובה הרבה יותר, לעולם לא היתה מעזה להגיד כן.ובכל זאת, זה בדיוק אבל בדיוק מה שאני אמרתי. בעצם לא בדיוק. לא אמרתי "כן", אמרתי "כן בטח"".

"אני מאתגרת את עצמי שוב ושוב כדי לקבל את הגוף שלי כמו שהוא. מה נראה לכם? שבגלל שאני עוסקת בדימוי גוף אז אין לי היסוסים להראות את הבטן, את הזרועות, את התחת? גם אני לוקחת נשימה, בכל פעם מחדש, לפני שאני מראה לכם את החלקים של גופי. גם אני מזכירה לעצמי שככה כמו שזה – זה הכי טוב שיש לי וזה אחלה ממש".

חששתי שהם לא יתאימו לחזה גדול כמו שלי, החשש נעלם לגמרי. הם מחזיקים מעולה!

"את התמונות צילם אתמול ליאון, בילינו באילת ביום חופש, קמנו בבוקר בבבית המלון ועשיתי קצת פוזות למצלמה.
ללא תאורה שמייפה ומחליקה את העור, ללא איפור – כי היינו באילת וכל מה שהיה לי זה סומק. ואפילו ללא מברשת שיער כי שכחתי להביא. העיניים האוהבות של ליאון היו התפאורה היחידה.וכמובן בגדי-הים היפהפיים שנותנים לך הרגשה שאת ראויה להם, בדיוק כמו שאת". כתבה רוזנברג.

בת כמה פאולה רוזנברג?

רוזנברג שחגגה את שנתה ה44 בנובמבר נולדה למשפחת וייסמברג בארגנטינה בשנת 1976 וכיום היא מנחה יחד עם בעלה, ליאון רוזנברג (אלו נישואיה השניים ולזוג יש שתי בנות) את התוכנית "פאולה וליאון".

היא שירתה כקצינה בנח"ל והתחילה דרך כעורכת דין ובהמשך עברה לתחום הנתורופתיה. עולם הזוהר היא התגלתה בתכנית בוקר ברדיו תל אביב ובטור אישי באתר מאקו.בהמשך גם הגישה את העונה הראשונה של בייק אוף לצידה של הדוגמני החוזרת בתשובה איה קרמרמן. כיום לצד ההנחייה היא מנחה סדנאות לאורח חיים בריא.

פאולה בבגדי הים החדשים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ????? ????????? (@paularosenberg)

 

פאולה ולאון רוזנברג עם הילדים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ????? ????????? (@paularosenberg)


 

 

פאולה רוזנברג
פאולה רוזנברג בבגדי הים החדשים צילום מסך מדף האינסטגרם של רוזנברג

 

דיינו

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ????? ????????? (@paularosenberg)