ברוכים השבים, המתבוננים הקטנים שלי בגן סטייט. הגיע הזמן ל עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי סיכום עונה 14, פרק 1. בפרק הבכורה הזה, שנקרא "Birthday Bombshell", הנשים כולן חוזרות, מביאות איתן את הסכסוכים שמעולם לא נפתרו. באשר לבריתות הקשות של הנשים הללו, רק הזמן יגיד אם קיים עריק בעונה 14 של RHONJ.

הגברות חזרו

הדברים מתחילים בצורה חביבה למדי, כפי שאנו רואים לראשונה את מליסה, דוחקת באנטוניה להתחיל לארוז לקולג'. היא עוזבת את אחוזת פרנקלין לייקס שעברה מתיחת פנים בעוד שלושה שבועות, אז הם נלחצים. המצלמות נחתכו לביתה של מרגרט הסמוך, שם היא פשוט מרפרפת את כיסוי המיטה שלה עם מרלן, עוזרת הבית המצחיקה שלה. לאחר מכן דניאל ונייט משתלטים על הסלון שלהם, שם הם יורים באקדח כסף צעצוע לעבר בתם.

אני מתקשר אחר כך. אבל גם, להתקדם, שימו לב שג'ניפר = ג'ניפר איידין, וג'ן = ג'ן פסלר. אם זה מעצבן, דמייני אותי בתור תרזה, אומרת "נשק את הציצים שלי".

אם כבר מדברים על דרמה, אחרי בערך 0.067 דקות של שלווה, זה מתחיל להגיע לביתה של רייצ'ל, שם היא מתארגנת למפגש משפחתי. ברגע שהאורחים שלה מגיעים, רייצ'ל מסבירה שהיא עובדת עם ג'ף כדי לערוך לאשתו ג'ן מסיבת יום הולדת בהפתעה. ג'ף רוצה להזמין את כל הנשים כי ג'ן לא אוהבת להשאיר אף אחד בחוץ. ג'ניפר לא הגיבה להזמנה של רייצ'ל, אבל תרזה כן, והיא הכל בפנים.

אבל אל תתרגש יותר מדי. רייצ'ל עדיין לא גמורה מדרמת החוקרים מעונה 13.

בטירת Guidice, גם בתה של תרזה גבריאלה אורזת לקולג'. כמה פעימות מאוחר יותר, לואיס מעלה את נושא מסיבת ההפתעה הקרובה של ג'ן. "תעקוב אחריי," אומרת לו תרזה, ומציינת שאיך שהיא מתנהגת מול אחיה ואשתו, אז כך גם לואיס צריך להתנהג. לואיס מסכים ואומר "מושלם, כן", אבל בחזרה לגורגאס, הם החליטו לפנות למפלגה הזו עם אפס גישות בהתחשב בגישה.

באשר לג'ן עצמה, מרגרט הגיעה לשיחה מהירה, שם ג'ן הסבירה שתרזה התקשרה אליה ביום ההולדת שלה. בתגובה, מרגרט אמרה שטרה "מת לי".

מתחילים.

כשקציצות הורגות

למרבה המזל, לדולורס עדיין יש אהבה לטרזה, אז היא ופאולי מצטרפים לטר ולואיס ללילה דייט. באופן טבעי, המסיבה הקרובה של ג'ן מועלית. תרזה מגלה שלואיס מנסה לתקן עם צוות השחקנים, אז הוא שולח הודעות לג'ון כדי לנסות לשבת לפני המסיבה. בתגובה, ג'ון שלח הודעה חזרה ואמר שהם יכולים פשוט לדבר באירוע.

הם הזמינו. אבל אוכל איטלקי הופך את פאולי לחולה מוות, אז הוא בוחר בסטייק.

באשר למחשבותיה של תרזה על לראות שוב את חבריה, היא לא לחוצה מדי. היא מופעלת על אף היבט אחד, מגלה שכמה מחברותיה כרתו ברית להפיל אותה במפגש המחודש. פאולי הנהנה בהסכמה, וציינה שגם הוא שמע קצת פטפוטים על ההסכם הקטן הזה.

דילדו דו צדדי וסמים, אוי

סוף סוף מופיעה, ג'ניפר חזרה מהטיול שלה באיטליה, אז היא וטרזה מחליטות לצאת יחד למסיבה של ג'ן. במכונית, ג'ניפר מעלה פריט עיוור על ג'ון. עיוור זה פירט את אהבתו של ג'ון לדילדו דו צדדי. זה גם שיחזר את מעצרו בעבר הקשור לסמים.

לאחר מכן המצלמה חותכת לג'ון, כמו שרק מכונת בראבו משומנת יכולה. הוא צוחק על הטענות האלה עם הגברים האחרים. בתורם, הם מרימים את הכוסות שלהם, מריעים לדילדו.

אותו דבר.

ולבסוף, המפלגה הסמוכה לפטרסון יורדת

סוף כל סוף. מסיבת ההפתעה המיוחלת של ג'ן כבר כאן. כל חבר שחקנים נמצא כעת באותו חדר. הכנס את הכאוס ב-3, 2, …

ברגע שג'ניפר וטרזה מגיעות, הן ניגשות מיד אל הגברים, ואומרות 'כל הכבוד לכולם מלבד ג'ו. לאחר מכן, הם יוצאים אל הגברות. מרגרט מחבקת את ג'ניפר, אבל אז היא מתרחקת כל הדרך, לא רוצה להיות ליד תרזה.

בנימה חיובית, היא ניגשה אל ג'קי עם מליסה. הם בירכו את ג'קי על ספר הזיכרונות שלה, המשקל של היפה. באותו הנהון לשלום, ג'ן מגיעה, והיא נפעמת.

ואז, הכל הולך לעזאזל. פאולי אומרת לג'ון שהוא היה צריך לקחת את לואיס לבקשת הצ'אט שלו, אבל ג'ון לא מסכים. הוא נכנס לפאולי ואומר לו שהוא בצד הלא נכון. באופן טבעי, ג'ו מצלצל, והדברים מסתחררים כלפי מטה.

בטבעת 2, תרזה מתמודדת עם רייצ'ל, ואומרת "בעלך הלך על בעלי, מנסה להרוס את המוניטין שלו." רייצ'ל הסכימה שהבעלים צריכים לדבר, אבל כמו תרזה מסבירה "רבותי, הם נפגשים באופן פרטי", רייצ'ל שואלת "מה אתה יודע על רבותי?" לאחר הפסקה ארוכה ופעורת עיניים, תרזה מוחאת כפיים שבעלה הוא ג'נטלמן. רייצ'ל לא מסכימה.

תרזה מחליטה לעזוב את המסיבה אומרת שלום לג'ון בצורה מתוקה במיוחד. "היי, דילדו דו צדדי," היא אומרת. מושיטה את זרועותיה לעבר ג'ון, רייצ'ל גם מתבדחת "הנה מגיע סוחר הסמים הגדול ביותר במחוז ברגן." לאחר מכן תרזה וג'ון נלחמים, ואפס מנצחים נמצאו.

מינוס ג'ן. היא לוקחת את המיקרופון ומספרת "אני נהנית הכי טוב. בלי קשר לשפיכות הדמים".

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי עונה 14 ממשיכה בכל יום ראשון בבראבו בשעה 8/7c.

ספר לנו – מה המחשבות שלך על הבכורה של עונת 14 של RHONJ? מי טועה? האם הקאסט הזה יכול להתקדם?