השבוע הגיע יו"ר העבודה-גשר-מרצ, ח"כ עמיר פרץ למטה הבחירות המשותף לעבודה-גשר ומרצ בחולון, והצטרף לפעילים של המפלגות בהמרצות טלפונים למצביעים.

עמיר פרץ רובוט?

באחת השיחות פנה ח"כ פרץ למצביע שלא האמין שמדובר בפרץ עצמו וחשד כי מדובר ברובוט.

עמיר פרץ ענה בבדיחות כי הוא יכול לשאול אותו פרטים אישייים שרק הוא ידע ושום רובוט או מתחזה לא ידע להשיב.

 

החתונה והקלפי

בהמשך, פרץ הזמין את המצביע לארוע פתיחת הקמפיין בת"א וגילה הלפתעתו כי אותו מצביע ששוחח איתו התחתן באותו אולם. בסיום השיחה המשועשעת אמר פרץ ברצינות,

כי "זה לא מספיק להחליף את נתניהו אלא חשוב להחליף את המדיניות שלו והתקוה האמיתית לשינוי היא אם העבודה-גשר-מרצ תהיה גדולה".

בהמשך, סייע יו"ר העבודה-גשר-מרצ לאחד הפעילים המסורים שציין כי הוא סובל מגב תפוס כתוצאה מישיבה ממושכת, במסאז' בכתפיו.

עמיר פרץ
במטה סניף חולון, צילום: דוברות העבודה-גשר-מרצ
עמיר פרץ
עמיר פרץ במטה סניף חולון, צילום: דוברות העבודה-גשר-מרצ

פרוייקט לזכרו של הנופל

 

View this post on Instagram

 

ביקרתי עכשיו את משפחתו האבלה של מיכאל בן זיקרי, זיכרו לברכה, שהפך לסמל לגבורה ולדו קיום

כאשר שילם בחייו כשהציל משפחה שלמה, תושבי חורה. פגשתי משפחה מדהימה של סבא וסבתא ,אחים ואחיות, האמא בטי ושתי בנות מדהימות, הבוגרת מיתר קצינה בצה״ל והצעירה אוריאן בדרך לגיוס לשירות משמעותי.

הבן הקטן נועם שמדבר בגאווה על אביו, הגיבור שלו, וכולם מדברים על ערך האדם וכבוד האדם באשר הוא אדם.

במפגש זה העלתה המשפחה רעיון להנצחתו של מיכאל בדרך של הקמת קרן מלגות שתעודד חינוך לעזרה ראשונה.

התקשרנו למנכ״ל מד״א, אלי בין, שהביע התלהבות ונכונות להיות שותף למפעל הנצחה זה ביחד עם המשפחה שהציעה כי הקרן תיקרא ״הקרן לחינוך להצלת חיים ולדו קיום״.

נעשה הכל בכדי שרעיון זה יקרום עור וגידים וישמש מגדלור ערכי לכולנו.

A post shared by עמיר פרץ Amir Peretz (@amirperetzmk) on

 

עמיר פרץ נערך לבחירות

 

View this post on Instagram

 

כך תראה ממשלת השינוי והתקווה:

אורלי לוי אבקסיס שרת הבריאות! ניצן הורוביץ שר החינוך והתרבות! אני אשרת את ישראל בתיק כלכלי בכיר, ואהיה שותף בכיר במו״מ המדיני שיפתח מיד לאחר הקמת הממשלה. היום אנחנו מתחייבים בפניכם –

אחרי הבחירות אנחנו נוביל את המשרדים החברתיים בממשלה כדי להחזיר לישראל את הנשמה שנלקחה ממנה אחרי שנים של הפקרה חברתית. הממשלה שלנו תהיה ממשלת שינוי ותקווה – אורלי לוי-אבקסיס תהיה שרת הבריאות וניצן הורוביץ יהיה שר החינוך והתרבות.

בשבילנו הבחירות האלה נועדו לא רק כדי להחליף את נתניהו, אלא כדי להחליף את המדיניות שלו. לכן אנחנו נוציא את רפי פרץ ממשרד החינוך, את מירי רגב ממשרד התרבות ואת ליצמן ממשרד הבריאות.

אנחנו מסרבים לזנוח את המאבק המהותי הזה שכל אזרח ואזרחית בישראל חשים על עורם, בין השקעה חברתית לבין קפיטליזם דורסני. בקרוב ישראל תמצא את עצמה ביום שאחרי נתניהו

, ואנחנו מתכוונים להיות שם ולנווט אותה לשינוי ולצדק חברתי. אנחנו נדרוש שחידוש המשא ומתן המדיני לשלום ייכתב במפורש בקווי היסוד של הממשלה הבאה.

אנחנו מאמינים שבשביל שינוי חברתי צריך תהליך שלום, ובשביל שלום צריך שינוי חברתי. זו היתה דרכו של יצחק רבין, זו הדרך שלנו.

אנחנו נהיה הלב החברתי והמצפן המדיני בממשלה הבאה. הבחירות האלה יקבעו מי יוביל ומי ינווט את הממשלה הבאה. אנחנו מבקשים את אמונכם ומתחייבים בפניכם שאנחנו נהיה הכוח מאחורי ממשלה שתחדש את תהליך השלום, שתביא לשינוי במערכת החינוך, שתהיה ממשלה של כל ישראלי וישראלית ללא הבדלי דת, גזע, מין ונטייה מינית. אנחנו נפעל עבורכם, כדי להביא את הבשורה עליה אנחנו חולמים כבר שנים.

A post shared by עמיר פרץ Amir Peretz (@amirperetzmk) on