רוני דואני או רוני סופרסטאר העלתה פוסט מרגש באינסטגרם בו כתבה:" מכל האיברים בגוף, חטפתי סרטן בזרת של הרגל".

רוני דואני העלתה השבוע פוסט ובו סיפרה שחטפה סרטן בזרת של הרגל. רוני ילדה לפני חודשיים את בתה השנייה מאיה, ומאז מחכה לחזור להתאמן. ואז, משפט אחד של רופאה בבית חולים קפלן הבהיר לה שהיא לא תוכל לחזור להתאמן מהר כמו שחשבה.

אז לא צריך להוריד את הזרת, ועם השתלת עור רוני קיבלה זרת משופצת. בראיון לערוץ 12 סיפרה דואני כי הסרטן התגלה לאחר שילדה את בתה וממש רגע לפני שחזרה להתאמן גילתה לה הרופאה מבית החולים קפלן כי היא חלתה במלנומה. לפני כן ביצעה דואני הורדה של נקודת חן שהתגלתה כאמור כסרטנית.

דואני בת ה34 הייתה נסיכת הפופ של ישראל ועם הלהיט "סופרטאר" זכתה למיליוני השמעות וצפיות ומי שכלי התקשורת הגדירו כתאומה של בריטני ספירס בשנים האחרונות היא התמקדה בתחום הכושר עם סדרה של סרטוני רשת ומכון כושר שבבעלותה והיא עוסקת בעיקר באימון וניהול מה שמשתלב עם חיי המשפחה שלה לאחר שהתחתנה וילדה שני ילדים (בן ובת) היא אחותה של השחקנית יעל דואני איתה השתתפה גם בעונה הרביעית של המירוץ למיליון שם הן סיימו בהדחה השישית רגע לפני שהודיעה על פרישה מתחומי המשחק והשירה לטובת הכושר.

לפני כן הספיקה דואני לפתח קריירה עשירה עם הנחייה של התוכניות "ג'ונגל", ו"מסטיק" בערוץ ניקלודיאון. הדמות של לירון בסדרה בצפר ושתי עונות בסדרה ראש גדול ששודרה בערוץ הילדים וגם תפקידים באליפים ובסדרות נוער נוספות באופן כללי נחשבת דואני לאחת הכוככבות האהובות על ילדי ישראל בכל הזמנים והיא שימשה גם כמנחה מוצלחת במיוחד בערוץ הילדים.מאוחר יותר הגישה לצד דנה פרידר וטל מוסרי את השעשועון ששטוס.דואני שיחקה גם בלא מעט מחזות זמר וביניהם:טינקרבל, פיטר פן, סינדרלה, הקוסם ושלושת המוסקטרים.

מי שניסו לחקות את ההצלחה של דואני ולרכב על הלהיט שלה היו צעירי הפופ של ישראל :נועה קירל, סטטיק ובן אל, יונתן מרגי, סטפן לגר, אגם בוחבוט וגל אדם שהעלו יחד מופע מוסיקלי מצליח בשם"סופרסטאר"

חדשות סלבס מאחלים לרוני רפואה שלמה.

רוני דואני סרטן
רוני דואני. מתוך אינסטגרם

https://www.instagram.com/p/B4upXoOnbmH/