הרופאים המומחים במרכזים הטובים ביותר עם החומרים המבוקשים והבטוחים ביותר בעולם.

מהו טיפול עיצוב שפתיים? מתי יש צורך בטיפול עיבוי שפתיים? מהם החומרים המשמשים לצורך עיבוי שפתיים? מדוע חשוב לעבור טיפול עיצוב שפתיים על ידי מומחים המנוסים בתחום?

נשים רבות חולמות על מראה שפתיים שלא ניתן להתעלם ממנו. כזה המוסיף יופי וחושניות ומצטלם מושלם בכל תמונה. הטרנד היפה שהחל אצל הכוכבות הגדולות כגון קים קרדשיאן ואנג'לינה ג'ולי הפך מבוקש על ידי נשים רבות בארץ ובכל רחבי העולם. כיום, ניתן להשיג מראה שפתיים עבות, יפות וחושניות באמצעות חומרי מילוי טבעיים ובטוחים לשימוש. למומחים של רשת המרכזים האסתטיים אתר דוקטור חן בפריסה ארצית ניסיון רב ואלפי לקוחות מרוצות הנהנות ממראה שפתיים חושני המותאם למבנה הפנים והפרופורציות באופן מושלם.

עיצוב שפתיים בטבעיות

כל אישה בכל גיל יכולה להגשים חלום של שפתיים מלאות ויפות בין אם מדובר על אישה צעירה בעלת שפתיים דקות החולמת על שפתיים סקסיות ובשרניות ובין אם מדובר על נשים בוגרות יותר אשר בשל גילן המתקדם איבדו את הרקמה השומנית התת עורית והן זקוקות לחיזוק המראה על ידי טיפול עיצוב שפתיים. טיפול עיבוי שפתיים מתאים גם לנשים בעלות שפתיים יבשות וחסרות צבע, נשים בעלות שפתיים א סימטריות, נשים בעלות גבול שפתיים לא ברור וכן נשים בעלות שפתיים קטנות ודקות מהרגיל. כל מבנה שפתיים ניתן לעצב כיום באמצעות טיפול עיצוב שפתיים על ידי מומחים.

עיצוב שפתיים עם החומרים הבטוחים בעולם

טיפול עיבוי שפתיים הוא תהליך החייב להתבצע על ידי מומחים המנוסים בתחום. קיימים מספר חומרי מילוי שונים כאשר החומר המומלץ ביותר לצורך עיצוב שפתיים הוא חומצה היאלרונית המעניקה תוצאות מידיות ומאפשרת עיצוב ושינוי של מבנה השפתיים על פי רצונה המדויק של המטופלת וחזונה. על טיפול עיצוב שפתיים להיעשות באמצעות חומרי מילוי המאושרים על ידי משרד הבריאות וזאת מאחר שחומר אשר לא עבר את בדיקת משרד הבריאות עלול להיות מסוכן ולהביא להצטברות של גושים קשים להסרה באזור השפתיים.

תוצאה מושלמת עם חומצה היאלרונית

הרופאים המובילים בעולם ממליצים על חומצה היאלרונית כחומר מילוי בטיפול עיצוב שפתיים. בין היתרונות הבולטים של חומצה היאלרונית ניתן למנות את היותה קלה ובטוחה להסרה, מביאה לתוצאות מידיות ומאפשרת חזרה מידית לשגרה. חומצה היאלרונית הינה חומר בטוח לשימוש כיוון שהיא קיימת באופן טבעי בגופנו ולכן משתלבת בו בטבעיות וללא תופעות לוואי. קיימים שני סוגי חומרי מילוי המשמשים לצורך עיבוי שפתיים: חומרים זמניים הנעלמים לרוב בין 6-12 חודשים ביניהם ניתן למנות קולגן וסוגים שונים של חומצה היאלרונית וחומרים קבועים (סיליקון) אשר נשאר לזמן רב יותר.

עיבוי שפתיים
Hair photo created by svetlanasokolova – www.freepik.com

מקרים בהם מומלץ לעבור טיפול עיצוב שפתיים:

כיצד מתבצע טיפול עיבוי שפתיים?

כל טיפול עיבוי שפתיים מתחיל בפגישת ייעוץ עם הרופא המומחה אשר מתאים עבור המטופלת  את סוג חומר המילוי בהתאם לעיצוב הנדרש. לאחר מכן, מתבצעים אלחוש מקומי והזרקת חומר המילוי לאזור שסוכם עם המטופלת. לאחר ההזרקה מתחיל שלב הפיסול והעיצוב של השפתיים בהתאם לכמות החומר שהוחדר לצורך העיצוב אותו ביקשה המטופלת. ברוב המקרים, מבקשות המטופלות מהרופאים לעשות שימוש בחומרים טבעיים בלבד לצורך טיפול עיבוי שפתיים. בין החומרים הפופולריים ביותר לצורך עיבוי שפתיים ניתן למצוא : קולגן,( שהנו חלבון טבעי המצוי בגופנו בצורה טבעית  ואחראי על גמישות ואלסטיות העור) וחומצה היאלרונית המצויה גם היא בגופנו באופן טבעי ואחראית לנפח ולמרקם העור. משך טיפול עיבוי שפתיים אורך כ-20 דקות. לעיתים יתכנו נפיחויות, בצקות או שטפי דם אך אלו חולפים במהלך הימים הבאים. לצורך טיפול עיצוב שפתיים יש לבחור ברופא מומחה ומנוסה היודע להזריק את המינון המדויק וזאת לצורך קבלת התוצאה הרצויה עבור המטופלת למראה טבעי ויפה.

טיפול עיצוב שפתיים עושים רק אצל מומחים

מאחורי רשת המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן אלפי לקוחות מרוצות שעברו טיפולי עיבוי שפתיים ונהנות ממראה טבעי ויפה בדיוק כפי שחלמו. אם גם את חולמת על מראה שפתיים חושני, מלא ויפה, קבעי פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן וקבלי את כל המידע אודות טיפול עיצוב שפתיים באמצעות החומרים הבטוחים והטובים בעולם. מחיר הטיפול נקבע בהתאם לסוג חומר המילוי תוך התחשבות מלאה בצורכי המטופלת והוא נחשב לאטרקטיבי ביותר. הטיפול ניתן על ידי טובי הרופאים בתחום תוך התאמה אישית לכל מטופלת לקבלת תוצאות מושלמות.

עיבוי שפתיים
Woman photo created by freepik – www.freepik.com