רונלד ריצ'רדס יש פרטים חדשים במקרה של מרקו מרקו נגד אריקה ג'יין. למי שלא נתפס על המצב בין כוכב עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס לכריסטופר פסילה, בעצם, זה מסובך. לחגור פנימה.

באוגוסט 2023, כריסטופר הגיש תביעה נגד סוכני השירות החשאי, אריקה, עוזריה, לאיה ריבאטלדה ומייקל מינדן ועובד אמריקן אקספרס פיטר גרים. פסילה תבע בטענה שאריקה ומקורביה קשרו קשר להפליל אותו בגין הונאה. בנוסף, אריקה טענה שעסקי התחפושות של פסילה, מרקו מרקו, גבה יתר על המידה את הכרטיס שלה עד 900,000 דולר.

לפיכך, פסילה הכחיש את ההאשמות שאריקה והחברה הגישו נגדו, ותבעו על "העמדה לדין זדוני וקשירת קשר". רבים שמכירים את המצב טוענים שאריקה הרסה את חייו של כריסטופר שלא כדין. אריקה רמזה לדחות את התיק נגדה. עכשיו, יש לנו עדכון.

אריקה לא מצליחה להביא לדחיית התיק נגדה

ב-27 בפברואר, עורך הדין רונלד ריצ'רדס פרסם ציוץ וכתב, "??יום הרסני עבור אריקה ג'ירארדי, להפתעתנו, בית המשפט הפדרלי, בדעה קצרה, דחה את בקשת ה-SLAPP שלה לדחות את התיק של כריסטופר פסילה". לתשובה צורפה חוות דעתו של בית המשפט, שדחתה רשמית את בקשתה של אריקה.

"(אריקה) תעמוד כעת למשפט על האשמות שהיא האשימה את המעצב שלה בטעות", המשיך ריצ'רדס. "שום דבר אינו מנעול בבית המשפט. מזל טוב למרקו מרקו! זהו אחד ההפסדים הגרועים ביותר שלה שכן היא לא תוכל לעכב את המשפט הזה והעובדות רעות לה".

תשובה אחת כתבה, "אני עדיין קצת חששן מההודעה הזו. מרקו הודה שגבה אותה יותר מדי פעמים". ריצ'רדס הגיב: "לא בגלל התנהגות פלילית, הפרקליט האמריקאי כבר דחה את התיק". אז מה זה אומר על עתידה של אריקה? ובכן, זה עדיין לא נראה. אבל כפי שריצ'רדס ציין, זה לא נראה טוב עבור אריקה כרגע.

האיחוד של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מתחיל הלילה, יום רביעי, 28 בפברואר, בשעה 20:00 בבראבו.

ספר לנו – מהן המחשבות שלך כאן? מה, לדעתך, ייצא מהמשפט נגד אריקה?