עומר נודלמן הדוגמנית הלוהטת נופשת במלידיביים לרגל יום הולדתה ה23 ומעלה סרטון טופלס על מגלשה מה שלא הותיר את הגולשים אדישים לתמונות. קבלו את התמונות והתגובות.

עומר נודלמן טופלס במלדיביים

עומר נודלמן רק בת 23 והיא לא מפסיקה לעורר סערות ברשת ובאתרי הרכילות. אחרי שחוותה מספר מערכות זוגיות סוערות בין היתר עם לירן דנינו, מייקל לואיס וליאור דואק. וגם נכנסה אל חיינו והפכה לסלבס ישראליתב עקבות השתתפותה בתכנית הריאליטי המירוץ למיליון יחד עם הדוגמנית מיכל קריץ שנשואה לשחקן הכדטרגל סער בנבנישתי נודלמן המשיכה הלאה. בימים אלו היא חוגגת את הזוגיות החדשה עם עידו ברניקר איש עסקים מאיחוד האמירויות שגדול ממנה ב11 שנים, נופשת במלידיביים ולא מפסיקה לעורר סערות.

נודלמן נוהגת לבלות ולהעלות תמונות שוות עם חברותיה הדוגמניות:עדן פינס שגם היא העלתה תמונת טופלס מהחופים,רומי פרנקל, קים אור אזולאי ומאיה קיי.נודלמן הלכה עם הטרנד העולמי החדש של מפורסמות שמצטלמות ומתגלשות טופלס בבריכה והעלתה סרטון שלה כשהיא מתגלשת ללא חזייה מה שעורר שלל תגובות ברשתות: "למה זה היה נחוץ להוריד את החזייה" ו"חבל על המאמץ של הלבישת בגד ים, למה לא התגלשת ערומה וזהו??"
מהצד השני הסתתרו בין אלפי התגובות גם תגובות מפרגנות של "יום הולדת שמח' ו"שלמות".

לצפייה בסרטון הלוהט לחצו כאן

 

עומר נודלמן טופלס
עומר נודלמן טופלס צילום מסך מדף האינסטגרם של נודלמן

 

עומר נודלמן והחבורה:רומי פרנקל, קים אור אזולאי ומאיה קיי

 

View this post on Instagram

 

My squad is better than yours #withGalaxy ???? #we_are_samsung #galaxys20 @samsungisrael @__omernudelman__ @maya.keyy @the_romi_frenkel

A post shared by KimOr – קימאור (@kimorazulay) on

 

מאיה קיי טופלס- עובר במשפחה?

 

View this post on Instagram

 

I’m going to make your nose Bleed

A post shared by Maja keyy Kravarusic (@maya.keyy) on

 

נודלמן עם החבר הכי טוב רוני להב- כמה חברים טובים יש לאדם?

 

View this post on Instagram

 

הכי טובה שלי בכל העולם?@__omernudelman__

A post shared by R O N R E F A E L L E V I (@_ronlevi_) on