עומר ינקלביץ שרת התפוצות תוקפת בחריפות את האתר וואלה בתגובה לכתבה שפורסמה לפיה ביקרה בכלא את ציפי רפאלי."איפה האנושיות הבסיסית? זו שמבדילה בין בני אדם לחיות טרף.?" כתבה ינקלביץ.

"לידיעת אילנה דיין.למה ביקרה השרה ינקלביץ את ציפי רפאלי בכלא."

זו הכותרת שפורסמה באתר וואלה ועוררה את זעמה של שרת התפוצות החרדית ששמה נקשר במגוון שערוריות.

ינקלביץ תקפה בחריפות את אתר וואלה ודרשה התנצלות בציוץ בטוויטר:"שלום למערכת אתר "וואלה". בואו נדבר רגע על עיתונות ואנושיות. יודעים מה? אפילו סתם הגינות. תסתכלו רגע על הכותרת הזו שלכם: "לידיעת אילנה דיין, למה ביקרה השרה ינקלביץ' את ציפי רפאלי בכלא?" תיכנסו פנימה, ותמשיכו לקרוא: "השרה ינקלביץ' ביקרה את ציפי רפאלי בכלא".".

עומר ינקלביץ':"לקנח בארומה של רמיזות מיניות, זהו מעשה זדון, מכוער ובזוי".

"רגע כל כך אנושי, כל כך פשוט, כל כך טבעי. איך, למען ה', מהסיור המקצועי והמפגש האקראי, שהיה כאמור לפני למעלה מחודשיים, יצאה לפתע דווקא השבוע כתבה עם כותרת כזו, ועם משפטים מכוערים ורמיזות גסות?!".כתבה ינקלביץ'.

זו לא תמימות. מי שהכין והעלה את הכתבה הזו, ידע בדיוק לאן הוא מכוון. לקחת חומר ישן, לתבל אותו בכותרת שקרית, ולקנח בארומה של רמיזות מיניות, זהו מעשה זדון, מכוער ובזוי. לקחתם רגע אנושי, אימא מודה לאימא שבנה סייע לבתה בעת מצוקה, והפכתם אותו לרוע צרוף.הוסיפה שרת התפוצות ששמה עלה גם בכתבת התחקיר על התנהלותו של גנץ. ששודרה בשבוע שעבר.

הציוץ הזועם של עומר ינקלביץ

עומר ינקלביץ
עומר ינקלביץ צילום דוברות בנימין