הזמר עומר אדם שחלה בקורונה וקיבל ביקורת ציבורית על הבילויים ביוון תקף את כלי התקשורת והעלה מהבידוד פוסט התנצלות למעריצים שלו:"בחרתי לא להתראיין אבל אני אוהב אותכם ומכין חומרים חדשים".

עומר אדם אינסטגרם מתנצל.
פוסט באינסטגרם של הסלבס הישראלי המוביל מהבידוד. הזמר עומר אדם חטף לאחרונה ביקורת רבה מכלי התקשורת שעקבו אחר בילוייו ביוון ואחר מחלת הקורונה בה נדבק והבידוד אליו נכנס יחד עם אחיו. חדשות סלבס תומכת בזמר האהוב ומזמינה אותו לראיון אישי בכלי תקשורת מפרגן.

עומר אדם
עומר אדם צילום מסך מדף האינסטגרם של עומר אדם

קראו את הפוסט המלא:
"צהריים טובים חברים יקרים שלי, אני בדרך כלל לא נוהג לכתוב פוסטים ולדבר יותר מדי.בכל מהלך הקריירה שלי הדרך שלי תמיד הייתה להיות קרוב אליכם – בהופעות, להרגיש אתכם, לשיר אתכם, לצחוק אתכם ולהרגיש שאנחנו מחוברים בלב.לאחרונה, בעקבות המצב שנהיה בעולם עם נגיף הקורונה אני מרגיש באופן טבעי ריחוק מכם ואני חייב לשתף אתכם בכמה דברים שיושבים עליי".

"התקשורת מנסה לייצר ריחוק ביני לביניכם".

"אני מרגיש שבתקופה האחרונה חלק מהתקשורת מנסה לייצר סוג של אנטגוניזם וריחוק ביני לביניכם, מנסה להציג אותי באור שלילי ולהעלות כל מיני דברים שיוצרים ריחוק חברתי ומוזיקלי שנובע בעיקר מחוסר שיתוף הפעולה שלי איתם.אני מכבד את כל גופי התקשורת ואוהב אותם, פשוט בחרתי בדרך שלי שהיא לא להתראיין ולא לדבר יותר מדי…זה נובע מהמקום הפשוט והאמיתי שאני לא חושב שאני כזה מעניין".הוסיף אדם.

"אני חושב שהעיקר בכל המקצוע הזה זה השמחה, החיבור אתכם וההופעות שנותנות לנו את הכוח להמשיך ולעשות את מה שאנחנו עושים שם ביחד.היה לי חשוב לכתוב לכם אחרי תקופה ארוכהשאני אוהב אתכם , אני עובד יום יום בלמצוא את הדבר הבא, את השירים הנכונים, את ההופעות המושקעות והמיוחדות ואני חושב שהספקתם להכיר אותי באמת עד כמה שאפשר".

"בקיצור התגעגעתי אליכם בטירוף ואני מכין המון אבל המון דברים חדשים לקראת כל המצב הזה שייגמר.דרך אגב, כן נדבקתי בקורונה, כן אני בבידוד, כן אני אוהב לעשות עסקים ולחשוב על העתיד שלי בעוד תחומים וכן כפי ששמתם לב אני גם אוהב קצת מסיבות במסגרת חודש הרחמים והסליחות. אם מישהו ממכם נפגע ממני אני רוצה לבקש את סליחתו שיהיה חודש מבורך ובריאות לכל עם ישראל. אוהב אתכם" סיים אדם את הפוסט.

הפוסט זכה לתמיכה נלהבת של אוהדיו וחבריו וללמעלה מ170,000 לייקים ובהם של מרסל מוסרי שכתבה לו:"הענקת מאה אלף שקל לאלו שלא ניגנו כבר תקופה, תחייך את מהטובים".

 

 

 

View this post on Instagram

 

צהריים טובים חברים יקרים שלי אני בדרך כלל לא נוהג לכתוב פוסטים ולדבר יותר מדי. בכל מהלך הקריירה שלי הדרך שלי תמיד הייתה להיות קרוב אליכם – בהופעות, להרגיש אתכם, לשיר אתכם, לצחוק אתכם ולהרגיש שאנחנו מחוברים בלב. לאחרונה, בעקבות המצב שנהיה בעולם עם נגיף הקורונה אני מרגיש באופן טבעי ריחוק מכם ואני חייב לשתף אתכם בכמה דברים שיושבים עליי. אני מרגיש שבתקופה האחרונה חלק מהתקשורת מנסה לייצר סוג של אנטגוניזם וריחוק ביני לביניכם, מנסה להציג אותי באור שלילי ולהעלות כל מיני דברים שיוצרים ריחוק חברתי ומוזיקלי שנובע בעיקר מחוסר שיתוף הפעולה שלי איתם. אני מכבד את כל גופי התקשורת ואוהב אותם, פשוט בחרתי בדרך שלי שהיא לא להתראיין ולא לדבר יותר מדי… זה נובע מהמקום הפשוט והאמיתי שאני לא חושב שאני כזה מעניין. אני חושב שהעיקר בכל המקצוע הזה זה השמחה, החיבור אתכם וההופעות שנותנות לנו את הכוח להמשיך ולעשות את מה שאנחנו עושים שם ביחד. היה לי חשוב לכתוב לכם אחרי תקופה ארוכה שאני אוהב אתכם , אני עובד יום יום בלמצוא את הדבר הבא, את השירים הנכונים, את ההופעות המושקעות והמיוחדות ואני חושב שהספקתם להכיר אותי באמת (עד כמה שאפשר ?) בקיצור התגעגעתי אליכם בטירוף ואני מכין המון אבל המון דברים חדשים לקראת כל המצב הזה שייגמר. דרך אגב, כן נדבקתי בקורונה, כן אני בבידוד, כן אני אוהב לעשות עסקים ולחשוב על העתיד שלי בעוד תחומים וכן כפי ששמתם לב אני גם אוהב קצת מסיבות ? במסגרת חודש הרחמים והסליחות אם מישהו ממכם נפגע ממני אני רוצה לבקש את סליחתו שיהיה חודש מבורך ובריאות לכל עם ישראל אוהב אתכם ❤️

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on