עדן פינס בעירום. הדוגמנית הבינלאומית, עדן פינס העלתה שלל תמונות חשופות לאינסטגרם שלה (עדן פינס אינסטגרם) וגרפה שלל תגובות להם ענתה:"לא אכפת לי אם אתם חושבים".

עדן פינס בעירום באינסטגרם

הדוגמנית היפה שמרעידה את האינסטגרם. פינס הישראלית  שכיכבה והתגלתה באח הגדול הצליחה לעורר שוב סערה ברשתות החברתיות. (נכון לכתיבת שורות אלו עומד הפוסט על 57 אלף לייקים ולמעלה מ1500 תגובות) לאחר שהעלתה שלל תמונות שלה מבילוי באי עם בן זוגה החדש והמחליף של עומרי בן נתן וליאור דואק, אילן מסיקה והראסטול הבלונדיניות בהן התאבזרה לאחרונה.

בין התמונות היא העלתה גם תמונת טופלס אחת בעירום שזכתה לשלל תגובות ברשת וכמובן גם קיבלה תגובות בהתאם.

"לא מתאים, יש ילדים שצופים בך", "איפה החזייה שלך" "היא בלי מסיכה" וגם שלל פרגונים ובהם "למה אמא שלי לא ילדה אותי ככה", "מכירה את זה. הבגד ים לא התיבש ולא רצית ללבוש רטוב" "לא חוקית" ו "איזה כיף לצלם".

 

עדן פינס האח הגדול יורה באינסטגרם


בתגובה לביקורות העלתה פינס סטורי ובו כתבה בעמוד האינסטגרם שלה:"בואו נדבר על סוגייה מעניינת ברומו של לילה. לא אכפת לי אם אתם חושבים שלא הייתי צריכה לעלות את התמונה. או שיש ילדים שעוקבים אחריי או כל דבר אחר. יש כפתור אחד שצריך לעניין אתכם במקרה הזה: 'אנפולואו', ללחוץ עליו בבקשה".

פינס (לא קרובה של גיא פינס) מככבת באתרי הרכילות מאז כניסתה לאח הגדול. עוד לפני היא כיכבה בקליפ קרמלה של הזמר והשופט בבית הספר למוסיקה, משה פרץ והשתתפת בתחרות מלכת היופי אבל אין ספק שאת הפריצה ככוכבת רכילות ודוגמנית מובילה היא עשתה באח הגדול ובסדרת הטלוויזיה "איט גירל" שהובילו אותה להגשת פינות אצל אופירה אסייג ואייל ברקוביץ וגם בעונה 10 של האח הגדול שם הגישה פינה בשם האחות הדיגיטלית.

חדשות סלבס תומכת בבקשה של פינס בה תומכים למעלה משבע מאות אלף עוקבים. ומוסיפה כי לדוגמנית עם התלתלים. שכבשה את המדינה ואת האח הגדול מותר להעלות באינסטגרם שלה מה שהיא רוצה.

 

עדן פינס טופלס
עדן פינס טופלס . צילום מסך מתוך האינסטגרם של עדן פינס

 

 

View this post on Instagram

 

Be free. ? #MOWGLI #vibez

A post shared by ???? ????? // עדן פינס (@edenfines) on