עדן הראל השחקנית והמנחה שחזרה בתשובה והתחתנה עם עודד מנשה. חוגגת יום הולדת 45 עם פוסט תודה ליושב במרומים על משפחתה וחזרתה בתשובה. "שאזכה להשפיע טוב בעולם.שאזכה לראות נינים ובני נינים אוהבי השם".

עדן הראל בת 45 וממשיכה להתחזק

"אני בת 45. חיה לצד האיש האהוב שלי כבר 16 שנה. יש לנו שישה ילדים מתוקים. וכל מה שנישאר לי זה להודות. להודות על הדברים הטובים וגם על הדברים הרעים". כתבה עדן הראל בפוסט יום הולדת לעצמה שכבש את הרשת והביא אותה למקום הרשון בגוגל טרנדס בשבוע האחרון.

"תפילה אחת גדולה יש לי בלב. לזכות להשפיע טוב בעולם.שאזכה לראות נינים ובני נינים אוהבי השם. להרבות שלום. שאוהב כל אחד מישראל אהבת חינם. גם אם הם לא אוהבים אותי בחזרה.שאזכה להראות כמה מתוקה התורה. כמה פשוטה האמת.אני אוהבת אתכם. שותפים למסע". כתבה הראל בפוסט המרגש.

 

בת כמה עדן הראל מנשה ?

45 בדיוק. השחקנית נולדה ב-10 בפברואר לשנת 1976) באילת לזוג הורים שהתגרשו כשהייתה בת שנתיים. בגיל 11 היא כבר עברה לפנימייה שחישלה אותה. בגיל 18 היא כבר הפכה לשם חם בתעשיית הסלבס ולמנחה בערוץ המוזיקה  MTV.

 

הקריירה של עדן הראל.

חייה הפרועים של הראל (אין קשר לירדן הראל) בתחילת הקריירה נעו בין שנת נזירות בטיבט, לחיים סוערים בבריטניה ולהנחייה בערוץ הראשון של תכניות ילדים.בשנת 2007 היא החלה בתהליך חזרה בתשובה והתחתנה עם מנחה ערוץ הילדים, עודד מנשה. יחד הם הביאו לעולם חמישה ילדים הגדלים בחינוך הדתי ברמת השרון יחד עם בנה הבכור מנישואיה הראשונים למוזיקאי אייל אייזנשטרוס.

למרות החזרה בתשובה היא המשיכה להנחות בתחרויות קדם אירוויזיון, בתכניות בישול ומעקב ריאליטי ובתכניות משותפות עם בעלה עודד מנשה בערוץ 24. כאשר השניים גם זכו לתכנית בוקר משותפת. בימים אלו היא מנחה תכנית בשם "מדברים עם עדן הראל".בערוץ 20.

 

הראל מגנה בסרטון על הרב יובל אשרוב שהיה הרב שלה בחזרתה בתשובה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eden Harel Menashe (@edenharelmenashe)

עדן הראל
עדן הראל צילום צילום: יואב איתיאל | מגזין המושבות באדיבות ויקפדיה רשיון שימוש