עדן בן זקן והיא שעמדה. במסגרת Stay Home #WithMe, יוזמה בינלאומית של YouTube, נבחרה זמרת העשור עדן בן זקן לבצע ביצוע מיוחד לשיר ״והיא שעמדה״. עדן בן זקן מדגישה בקליפ שערב חג הפסח כולנו נשארים בבית.

עדן בן זקן והיא שעמדה. בדומה לבן זקן, אמנים נוספים מרחבי העולם השתתפו ביוזמה. כמו דואה ליפהוויל סמית׳גוון סטפני ובלייק שלטוןמאט דיימוןגארי בארלו ואנדראה בוצ׳לי.

YouTube השיקה לאחרונה את יוזמת Stay Home #WithMe, בערוץ YouTube. הכולל פלייליסטים של תכנים  אינפורמטיבים ומבדרים .שיסייעו לכולנו להמשיך לשגשג גם בתקופה של אי וודאות ובידוד חברתי. בערוץ הישראלי של היוזמה, נשארים בבית. ביחד.ניתן למצוא, בין היתר, פלייליסטים מיוחדים לחג- עם מתכונים לארוחת החג, קינוחים כשרים לפסח, טיפים לנקיונות הבית ומערכונים אייקונים על החג.

 

בן זקן מיהרה לפרסם פוסט בעמוד האינסטגרם שלה. על כל כך שהיא שמחה לקחת חלק בפרויקט הבינלאומי של יוטיוב.  וקראה לכולם להישאר בבית: "שמחתי לקחת חלק ביוזמה הבינלאומית של יוטיוב Stay Home #WithMe. ולבצע את השיר ״והיא שעמדה״. הפסח הזה כולנו נשארים בבית. אני רוצה לאחל מכאן החלמה מהירה לכל החולים בעזרת השם שנעבור את זה בשלום חג פסח כשר שמח לכל עם ישראל"

 

View this post on Instagram

 

שמחתי לקחת חלק ביוזמה הבינלאומית של יוטיוב Stay Home #WithMe ולבצע את השיר ״והיא שעמדה״. הפסח הזה כולנו נשארים בבית אני רוצה לאחל מכאן החלמה מהירה לכל החולים בעזרת השם שנעבור את זה בשלום חג פסח כשר שמח לכל עם ישראל ??? Stay Home #WithMe

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

עדן בן זקן והיא שעמדה
עדן בן זקן והיא שעמדה צילום מסך מתוך אינסטגרם

חג פסח שמח לכל בית ישראל