עדן אלנה גמר אירוויזיון 2021 בהופעה מדהימה. הזמרת הגיעה למקום גבוה ומפתיע ביחס לציפיות ולאנטי כנגד ישראל בעקובת מבצע "שומר החומות". צפו בהופעה ובתמונות של עדן אלנה שלנו.

עדן אלנה גמר אירוויזיון 2021- גאווה ישראלית

הנציגה הישראלית באירוויזיון, עדן אלנה, הפתיעה כבר בחצי הגמר בעיצומה של מבצע "שומר חומות" עם ביצוע מרשים ומשוחרר של בוגרת שתי תכניות מוסיקה ריאליות. עם קול מהשמיים וביצוע מלוטש אלנה הצליחה לקבל מספיק קולות עם השיר 'set me free' על בימת גמר התחרות בהולנד.

עדן עלתה לגמר האירוויזיון ה65 השלישית בתור. לאחר הופעה מוקצעת ומוצלחת היא התעטפה בדגל ישראל. גם לאחר הביצוע היא רקדה למרגלות הבימה של 26 המתחרים בתחרות.

כמו בחצי הגמר אלנה סיימה את השיר גם בגמר בשריקה המפורסמת והודתה לקהל בארבע שפות שונות: עברית, ערבית, אנגלית ואמהרית.לצדה של אלנה הופיעו חמישה רקדנים מישראל.

הכי גבוהה בתולדות האירוויזיון

מעריצי התכנית טוענים כי הזמרת הישראלית שברה שיא אירוויזיון (מאז מיה בלגדן נציגת קרואטיה ב1996) עם הגעה לאוקטבה השלישית הגבוהה (B6).

כוכבת תכניות מציאות וזמרת על- מסורת של הצלחות

עדן  פרצה לחיינו באקס פקטור 2017. היא הזמרת היחידה שזכתה בשתי תכניות מציאות מוסיקליות. גם באקס פקטור ישראל וגם  בכוכב הבא לאירוויזיון ב2020.

set me free

מגיפת הקורונה דחתה פעם אחר פעם את התחרות העולמית. והשיר set me free נבחר מול  השירים  ,La la love.  ו-Ue la la.

מי את עדן אלנה? הזמרת האתיופית הראשונה על בימת האירוויזיון

הזמרת הצעירה חגגה בסך הכל  21 שנים. את יום הולדתה ה21 היא חגגה החודש ב07.05.2021. היא נולדה בקטמן למשפחה של עולים מאתיופיה והיא גם הזמרת האתיופית הראשונה באירוויזיון.

עדן אלנה גמר אירוויזיון 2021- הקליפ

הזמרת שלנו חוגגת עם דגל ישראל את העלייה לגמר אירוויזיון 2021

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eden Alene (@eden_alene)

עדן אלנה באירוויזיון
אלנה בגמר אירוויזיון 2021  קרדיט צילום: EBU / ANDRES PUTTING
עדן אלנה גמר
הזמרת עדן אלנה גמר אירוויזיון 2021 עדן אלנה קרדיט צילום: EBU / ANDRES PUTTING
עדן אלנה
עדן אלנה קרדיט צילום: EBU / ANDRES PUTTING