עדי ביטי מעוררת סערה עם קליפ חדש ופרובוקטיבי.ח"כ תהלה פרידמן:"חיזוק של תרבות האונס".ביטי בתגובה:"אין לכם במה להתעסק".

בקליפ החדש של עדי ביטי "חמסה חמסה" מופיעים רקדנים בלבוש מינימלי כאשר המשתתפים אוכלים סושי מגופה הערום של משתתפת בקליפ

את המילים של השיר כתבו:מילים: עדי ביטי עומרי 69 סגל והוד BEMET מושונוב והרקדנים המשתתפים הם:אור אדרעי, אפי אפשטיין, מולי דואק, ויטלי גיזל,  דנה שרמיימסטר, עמית אלימלך, דניאל סטפן ואמי סקא.

עדי ביטי
עדי ביטי. צילום מסך מהקליפ בערוץ היו טיוב של עדי ביטי

ביטי בת ה19 היא לא רק הנמסיס של נועה קירל . היא החלה את הקריירה כבר בגיל 4 וייצגה את ישראל באירוויזיון הילדים שנערך בהולנד כשהייתה בת 11 בלבד וגם כיכבה בבית הספר למוסיקה עד שהוציאה סינגל ראשון בשם 'ביט הביטי' בגיל 13.  כיום היא משרתת במקביל לקריירה כזמרת בלהקה צבאית. ביטי עברה מכה קשה לפני כשנתיים לאחר שאביה, רונן ביטי נעצר בחשד שיצר קשר עם מעריצות קטינות של בתו והפרשה נסגרה בהסדר טיעון ותשעה חודשי שירות. בניסיון לחזור ולקבל את אהבת הקהל היא השתתפה בעונה של הישרדות v.i.p בה זכה אסי בוזגלו אך הודחה בהדחה השישית.

 

 

ח"כ פרידמן:"זו לא תרבות ולא אמנות".

ח"כ תהלה פרידמן פרסמה ציוץ חריף על הקליפ של עדי ביטי:"‏גם נשים יכולות לחזק את תרבות האונס. עובדה.עדי ביטי.אני יודעת שהמטרה היתה שנצייץ ונדבר על זה,תאמינו לי שהייתי מעדיפה לא לתת לה את התענוג.אבל אני יודעת שהילדים שלי יראו את זה בכל מקרה.זו לא תרבות.לא אמנות.זאת סכנה ברורה ומיידית עבורינו ועבור הבנים והבנות שלנו.להיפגע ולפגוע. מחליא".

ישי לפידות:"מוצר רדוד עלוב וצהוב".

גם הזמר ישי לפידות צייץ ביקורת:"מנהליה ויחצניה של ביטי בוודאי יתגאו בקרוב בכמות הציפיות מהקליפ ה״שערורייתי והבוגר״ שהוציאו לנערה. עוד חודשיים (ולמרות שתיקת ארגוני הנשים, ״ME TOO” ושאר ירקות) הם יבינו באיחור שהיא סך הכל עוד קורבן ל״רעש תיקשורתי״ מלאכותי ושבאדיבותם היא מותגה כעוד מוצר רדוד עלוב וצהוב".

ביטי עצמה הגיבה בחריפות לביקורת וכתבה:"נגמרה הקורונה? חשבתי שיש הרבה דברים להתעסק בהם בתקופה הקשה שאנחנו נמצאים בה. אנשים בלי עבודה, בלי יכולת קיום, מפעלי חיים של אנשים קורסים – והגברת תהילה בזה עוסקת. מסתבר שיש הרבה זמן פנוי בכנסת".

 

 

 

הקליפ חמסה חמסה של עדי ביטי

חמסה של  ביטי

 

View this post on Instagram

 

It’s out!!! #חמסהחמסה עכשיו אצלכם??? קישור בביו וסטורי שלי? @omri69segal @b_e_m_e_t @talhendelsman @adomdeutsch @adom_films

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

 

ביטי והחבר הספורטאי דין גמר האח של רומי וקורל מהמירוץ למיליון

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday my Blondi I love you ?

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on