בגיל 36  סקרלט ג'והנסון אחת השחקניות היהודיות המפורסמות בעולם לוהטת מתמיד כל הדרך לאוסקר. עם מועמדות כפולה לפרס היוקרתי  ובנוסף המון כסף בחשבון (הכי הרבה בהוליווד בשנתיים האחרונות) ותואר האשה הסקסית בעולם ג'והנסון מביאה המון כבוד לעם היושב בציון.

סקרלט  ג'והנסון עושה היסטוריה

זאת תהיה הפעם ה12 בלבד בהיסטוריה של הוליווד בו שחקנית מועמדת לשני אוסקרים. זאת לאחר שג'והנסון זכתה בתואר עם מועמדות על תפקיד ראשי ב"סיפור נישואים" ותפקיד משנה ב"ג'וג'ו ראביט" של טייקה וואיטיטי.

סקרלט אינגריד ג'והנסון בת ה36 כבר הספיקה הכל. השחקנית היהודייה שנולדה  ב-22 בנובמבר 1984. כמו כן היא הספיקה גם לפתח קריירת משחק ודוגמנות שלא עוצרת.

מי שנולדה בניו יורק לאב נוצרי מדנמרק ואמא יהודיה מהברונקס. משלבת בין ההורים וחוגגת במקביל את חנוכה וחגי המולד מגדירה עצמה כיהודייה. בנוסף היא מחוברת לשורשיה ועוסקת רבות בבני משפחה שנספו בגטו ורשה בשואה.

שחקנית בהזמנה

היא החלה את הקריירה המפוארת שלה  בסרט "הורים בהזמנה" לצד ברוס ויליס.המשיכה ל"הלוחש לסוסים" של רוברט רדפורד,  "אבודים בטוקיו".  "נערה עם עגיל פנינה". עליו זכתה במועמדות לגלובוס הזהב אבל פרצה באמת בשנת 2006.

היא שיחקה ב-"הדליה השחורה", "יוקרה", "נערת בולין האחרת" ובקומדיה  "הוא פשוט לא בקטע שלך". מאז היא שותפה בסרטי מארוול בדמות האלמנה השחורה, מדבבת את הנחש בספר הג'ונג'ל ותכל'ס שולטת בענף בעיקר תודות לתפקיד הבלתי נשכח שמילאה בחלף עם הרוח.

זמרת ודוגמנית

במקביל הספיקה סקרלט להוציא אלבום של גרסאות כיסוי לטום וייטס, "Anywhere I Lay My Head". לשחק בתפקיד ראשי ב"צלילי המוסיקה" בברודווי ובקליפ של  ג'סטין טימברלייקוגם לדגמן לקלווין קליין ולואי ויטון ואפילו לסודהסטרים הישראלית. פלייבוי בחרו בה לאשה הסקסית בעולם.

חיים אישיים בסימן גירושים

בזוגיות היא פחות חזקה. לאחר נישואים וגירושים מהשחקן הקנדי ריאן ריינולדס היא נישה שוב לרומן דוריאק הצרפתי והביאה בת בשם רוז אך גם ממנו התגרשה לאחר שלוש שנים. כיום היא בזוגיות עם הקומיקאי קולין ג'וסט.

 

סקרלט ג'והנסון
סקרלט ג'והנסון צילום Tony Shek באדיבות ויקיפדיה רשיון שימוש CC BY 2.0

סקרלט מבעירה גם את החופים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Scarlett Johansson Fc (@scarlett_johaansoon)

 

צפו בקלפי המשותף עם ג'סטין