סקוטי ולרסה פיפן נתבעו על ידי Side Chick תמורת 250 מיליון דולר

אגדת שיקגו בולס סקוטי פיפן ואשתו לשעבר, לארסה פיפןעומדים בפני תביעה בגין טענות כי הוא ריקב והטריד את בת זוגו לשעבר.

סקוטי פיפן

עקרות בית אמיתיות של מיאמי כוכב, לארסה פיפןפתחה בהליכי גירושין בשנת 2018. נכון לעכשיו, היא נמצאת במערכת יחסים לסירוגין עם הבן של של סקוטי חברו לקבוצה לשעבר, מייקל ג'ורדן.

לארסה פיפן

מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי עמוד שש, מגלים זאת צ'יווט ולנטייןלכאורה מאהב לשעבר של סקוטי פיפןהגיש תביעה נגד שחקן הכדורסל ואשתו לשעבר לרסה, בטענה למעקב והטרדה. צ'יווט עוד טוען שסקוטי, אחיו קרל טי. סקוטי, לרסהוהשיקגו בולס גרמו לה למצוקה.

סקוטי פיפן

היא טענה שמערכת היחסים ביניהם הייתה סתירה בין 1987 ל-1993, והיא הסתיימה מכיוון שלטענתה שניהם סקוטי וקרל אנס אותה.

התביעה המשפטית החלה בבית המשפט המחוזי של מחוז קוק, אילינוי.

התלונה מפרטת כי התקיפה לכאורה הובילה ללידתו של בנה המנוח, דבונטה פיפן. בתביעתה המשפטית, צ'יווט טען זאת סקוטי ניצל את תהילתו כחבר בשיקגו בולס כדי כביכול "לרדוף, להפחיד ולהלחיץ" אותה, מה שהוביל ל"מצוקה פסיכולוגית ורגשית משמעותית" מצידה.

צ'יווט ולנטייןצ'יווט ולנטיין

צ'יווט טענה כי פעולות אלו גרמו לה "מצוקה פסיכולוגית ורגשית משמעותית", וכתוצאה מכך לאובדן ביתה והזדמנויות תעסוקה רבות עקב הטרדה לכאורה של סקוטי.

סקוטי פיפן

צ'יווט טען שסקוטי מינף את מערכות היחסים שלו עם פקידים פדרליים, מדינתיים ומקומיים כדי לבטל את הדו"ח המשטרתי שהגישה, והוא מואשם במניפולציה של הרישומים כדי להציג אותה כ"לא יציבה נפשית".

לארסה פיפן

צ'יווט טוענת שניסתה להגיש דו"ח במשטרה נגד אלופת ה-NBA שש פעמים, אבל סקוטי לכאורה מינף את קשריו עם עובדים מקומיים, מדינתיים ופדרליים כדי לפטר אותו. יתרה מזאת, היא מאשימה אותו בשימוש בקשרים הרפואיים שלו כדי להתעסק בתיעוד שלה, תוך שהוא מציג אותה בצורה שגויה כ'חולת נפש'.

לארסה פיפן

היא גם טוענת שההטרדה לכאורה הביאה לאיבוד הזדמנויות עבודה ודיור.

דיון בבית המשפט נקבע ל-2 במאי.

לארסה פיפן

היא תובעת פיצויים בסך 250 מיליון דולר סקוטי פיפןהזיכיון ובני משפחתו בהתבסס על טענותיה.

היא טוענת שניהלה מערכת יחסים לסירוגין עם הפורוורד לשעבר מ-1987 עד 1993, שלדבריה הסתיימה בעקבות תקיפה לכאורה של סקוטי ואחיו, קארל.

לארסה פיפן

בנוסף, צ'יווט יזמה הליכים משפטיים נגד סקוטי ב-2019, וביקשו 9,999 דולר – הסכום הגבוה ביותר המותר בבית המשפט לתביעות קטנות. היא טוענת שנגרמו לאלפי הוצאות הקשורות לנסיעות במהלך מערכת היחסים שלהם, שעל פי הדיווחים הסכים סקוטי להחזיר.

צ'יווט ציינה גם שהיא לא הייתה מודעת לכך של סקוטי נישואים לקארן מקולום בזמן שהיא ו סקוטי היו מעורבים לכאורה.

לארסה פיפן

של סקוטי נישואיו לאשתו הראשונה, קארן מקולום, נמשכו מ-1988 עד 1990 לפני שנישא ל-Larsa בשנת 1997. לרסה, הידועה בתפקידה בסרט "עקרות הבית האמיתיות של מיאמי", הגישה בקשה לגירושים ב-2018.

סקוטי ו קארן סיים את נישואיהם ב-1990, והוא המשיך להתחתן עם לארסה ב-1997.