ספיר נרקיס, רעייתו של הזמר ליאור נרקיס והפרזנטורית החדשה של נעלי scoop שהחליפה את האמא הטרייה, דניאל גרינברג תצא לדגמן באבו דאבי מיד לאחר החגים.צפו בתמונות מהסט.

 

ספיר נרקיס קינאה כנראה בראש המל"ל מאיר בן שבת שהוביל אמש את הטיסה הישראלית הראשונה לאבו דאבי וגם היא תגעי לשם בחודשים הקרובים לצרכי דוגמנות ולא ממש שיחות שלום. רעייתו של הזמר ליאור נרקיס נאלצה אמש (31.8)  למרות החום הכבד,  להתהלך במשך יום שלם עם מגפים, נעלי פרווה ומגפונים,   במסגרת צילומי קמפיין סתיו-חורף 2020/21 של רשת נעלי SCOOP.

נרקיס שהחליפה את דניאל גרינברג אמא טרייה למיאל גולן ורעייתו של אייל גולן, הגיעה בשעות הבוקר המוקדמות לאולפן  הצילומים  שצוות של 35 אנשי מקצוע מחכים לה ומיד אמרה  להם:  "אני מלאת התרגשות לצעוד את צעדיי הראשונים כדוגמנית, לא ישנתי כל הלילה……אני רגילה  להיות מאחורי הקלעים  כרעייתו של ליאור, עכשיו אני עומדת באור הזרקורים וזה חדש ומרגיש נפלא……".

ספיר וליאור נרקיס מדגמנים זוגיות

ספיר  עדכנה שמיד לאחר יום הצילומים  ליאור והיא יוצאים עם הילדים לרכוש ציוד חזרה לבית הספר עבור  ביתם הקטנה תהל שעולה לכיתה א' ושני הבנים:  אליה שעולה לכיתה ד ודיוויד  לכיתה ה. ליאור נרקיס הפתיע אותה ובא לבקר על הסט אמר לה: "אמנם ביטלנו את הטיסה שלנו למאיימי, בגלל הקורונה, אך הזמנתי לנו חופשה זוגית/רומנטית לסופ"ש בכנרת…..".

נרקיס (33) בוגרת לימודי עיצוב ואדריכלות, נישאה לזמר הים תיכוני ליאור נרקיס בשנת 2009 ולהם כאמור שלושה ילדים:תהל נרקיס, אליה נרקיס ודיוויד נרקיס.. היא ובעלה חוו על פי הפרסומים באתרי רכילות משבר לא קטן בשיאו הסירו עוקב האחד מהשני אך איחו את הקרעים וכיום הם מדגמנים זוגיות לתפארת.
נרקיס בשנה האחרונה החלה את צעדיה הראשונים בעסקים והקימה מותג הלבשה תחתונה תחת השם המפתיע: נרקיס.

ספיר סיפרה בצילומים כי: "השנה זו הפעם הראשונה שליאור לא טס לאומן בראש השנה ולראשונה נחגוג  את חגי תשרי עם המשפחה המורחבת,  ההורים שלה ושלו  בביתם  בסביון.

פרדי איינסאז, מבעלי  רשת SCOOP'  הגיע גם לבקר על הסט  ועדכן את ספיר שמייד לאחר החגים, יערכו  צילומי קמפיין הטלוויזיה, שיצולמו באבו-דאבי, בשיתוף רשת בתי מלון מקומי עם משפעניות מקומיות. הקמפיין יעל בישראל בתחילת חודש אוקטובר,  בהשקעה של 2.5 מיליון ₪

ליאור נרקיס ביקש גם להצטרף לטיסה לאבו-דאבי ועדכן שב 15 לספטמבר יוצא לו שיר חדש על אהבה ואכזבה שיצר אותו באולפן הביתי בשיא מהקורונה וכבר השבוע הקרוב החלו הופעות ברחבי הארץ, בקפסולות.

ספיר נרקיס
ספיר נרקיס לצילומי קמפיין רשת נעלי סקופ צלם שי יחזקאל
ספיר נרקיס
ספיר נרקיס לצילומי קמפיין רשת נעלי סקופ צלם שי יחזקאל (1)
ספיר נרקיס
ספיר נרקיס מאחורי הקלעים בצילומי סקופ. צלם סם צור (6)
ספיר נרקיס
ליאור וספיר נרקיס. צלם סם צור