ספיר נרקיס רעייתו של ליאור נרקיס  בנעלים חדשות. אשתו של הזמר הופכת לראשונה לדוגמנית לאחר שנבחרה נבחרה כפרזנטורית של רשת נעליים והיא תחליף  את  הדוגמנית דניאל גרינברג, רעייתו  של הזמר אייל גולן, הנמצאת בהריון מתקדם.צפו בתמונות של הדוגמנית הטרייה לבית משפחת נרקיס.

 

ספיר נרקיס הופכת לדוגמנית ומשיקה קמפיין בכיכובה שיעלה בחודש ספטמבר בהשקעה של 1.5 מיליון ₪. רעייתו של הזמר ליאור נרקיס,  נרקיס, נבחרה לשמש כפרזנטורית רשת נעלי SCOOP.  נרקיס תחליף  את  הדוגמנית דניאל גרינברג, רעייתו  של הזמר אייל גולן, הנמצאת בחודשי הריון מתקדמים ושימשה בשנתיים האחרונות כפרזנטורית המותג  SCOOP.  הקמפיין בכיכובה של נרקיס יעלה בחודש ספטמבר 2020, לרגל השקת קולקציית סתיו-חורף 2020/21, בהשקעה של 1.5 מיליון ₪.

אייל גולן ודניאל גרינברג מתחתנים וספיר נרקיס הופכת לדוגמנית

חדשות סלבס גרסת הדוגמניות. הקשר בין משפחת נרקיס למשפחת גולן לא מתחיל בדוגמניות הטריות. כבר בשנת 1010 ביצע ליאור נרקיס דואט עם אייל גולן כאשר השניים שרו את השיר המצליח "אני מבטיח", אותו חיבר יוסי גיספן והלחין נרקיס.דניאל גרינברג נבחרה לפרזנטורית של הרשת לפני חתונתה לאייל גולן אך לאחר כניסתה להריון הוחלט להחתים את נרקיס כדוגמנית לראשונה בקריירה שלה.

נרקיס (33) בוגרת לימודי עיצוב ואדריכלות, פרצה לתודעה הציבורית שנישאה לבחיר לבה – הזמר הים תיכוני ליאור נרקיס בשנת 2009. להם שלושה ילדים – שני בנים ובת. היא ובעלה חוו על פי הפרסומים באתרי רכילות משבר לא קטן בשיאו הסירו עוקב האחד מהשני אך
זהו הקמפיין הראשון של ספיר אך בשנה האחרונה החלה את צעדיה הראשונים בעסקים והקימה מותג הלבשה תחתונה תחת השם: נרקיס.  הקמפיין בכיכובה של ספיר לרשת SCOOP יכלול בין היתר: תשדירי טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, מודעות בעיתונים ובמגזינים, קמפיין מקוון, פעילות ברשתות החברתיות, פעילות יחסי ציבור ופרסום בנקודות המכירה.

לדברי רוני איינסאז, מנכ"ל רשת SCOOP: "גרינברג עשתה עבודה מצוינת למותג סקופ, הן מבחינת מודעות והן מבחינת תדמיתית. אנו בטוחים שהבחירה בנרקיס אשר מייצגת את ערכי   המשפחתיות  והאופנתיות, עולים  בקנה אחד  עם ערכי המותג. בנוסף,  נרקיס משמשת דמות השראה להרבה אימהות ונשים צעירות ואנו רואים בה דמות אידיאלית ורלוונטית להעברת מסרי המותג.

 

ספיר נרקיס
ספיר נרקיס – צילום אסף לוי
נרקיס
נרקיס – צילום אסף לוי
ספיר וליאור נרקיס
משפחת נרקיס צילום אסף לוי
ספיר נרקיס
ספיר נרקיס – צילום אסף לוי (4)

צפו בנרקיס מככבת בקליפ של השיר "היינו עושים אהבה" עם ליאור נרקיס וכנסיית השכל.