מגישת הטלוויזיה והסטייליסטית. סנדרה רינגלר. נבחרה על-ידי מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז. להוביל את קמפיין צבעי השיער הביתיים 'אקסלנס' (EXCELLENCE). שיעלה בפלטפורמות הדיגיטליות של המותג בישראל. וישלב בין עולמות הטיפוח לצבעי השיער.

הקמפיין יתפרסם בפלטפורמות הדיגיטליות של המותג המשלבות בין עולמות טיפוח וצביעת השיער וברשתות החברתיות

במסגרת הפעילות המשותפת שתיערך במהלך שנת 2022. סנדרה רינגלר תיקח חלק בהשקות סדרת צבעי השיער. יצירת תוכן בהלימה לערכי המותג וכמובן קמפיינים דיגיטליים בכיכובה של הסטייליסטית. שיעלו כבר בסוף חודש מאי בנכסי המותג לוריאל פרי. בנכסיה האישיים של רינגלר. וברשתות החברתיות.

מטרת הקמפיין היא להמחיש לקהלי היעד את חוויית צביעת השיער הביתית עם כל היתרונות הבולטים של אקסלנס:

מרכיבים חדשניים מבוססי מדע. כיסוי 100%. מגוון רחב של גוונים לדיוק בהתאמה. ערכה מושלמת לצביעה קלה ומדויקת. שמפו ומסיכה מטפחים לאחר צביעת השיער ועוד.

כמו כן,  במסגרת הקמפיין סנדרה רינגלר תשיק ותדגים את השימוש בכלי טכנולוגי חדשני שמשיק המותג אקסלנס לראשונה בישראל. תחת השם : VTO (virtual try on) – הדמיה וירטואלית של צבעי שיער. ובאמצעות העלאת תמונת סלפי בלייב או העלאת תמונה אישית. ניתן לראות בדיוק מושלם איך צבע השיער ייראה על המשתמשת. ואף ניתן לבחור את הגוון הרצוי מבין מגוון צבעי המותג.

סנדרה רינגלר על הבחירה:

"אני נרגשת לקחת חלק במותג בינלאומי מצליח. כמי שעוסקת בתוספות שיער ומודעת לכך שהשיער הוא הכתר של האישה- החיבור עם אקסלנס הוא טבעי ונכון עבורי."

סנדרה רינגלר. נחשבת לסטייליסטית של המדינה. החלה דרכה  כסטייליסטית בתוכנית "מהפך" (2001–2006). בשנת 2007 הגישה רינגלר פינות אופנה בתוכניות "מומחים עם סגנון" ו"דברים טובים ב-7". בהנחייתה של שרון כידון וכיום מנחה את תוכנית הטלוויזיה "מילון היופי" בערוץ 13. סנדרה נשואה לשף שגב משה, ולהם שלושה בנים. בעלת אג'נדה נשית, מרצה על סטיילינג, ויוצרת תוכן אהובה על ציבור הנשים בישראל.

סנדרה רינגלר
סנדרה רינגלר בקמפיין אקסלנס צבעי שיער לוריאל פריז צילום מיכל מור

 

סנדרה רינגלר
סנדרה רינגלר בקמפיין אקסלנס צבעי שיער לוריאל פריז צילום מיכל מור