להחזיק פרופיל ויראלי באינסטגרם זה כיף ומרים את הביטחון העצמי, אבל מלבד הבוסט לאגו שעושים לייקים שזורמים בהמוניהם לפוסטים שלכם, פרופיל ויראלי באינסטגרם שווה כסף. בין אם הפרופיל מקדם את העסק שלכם ומרחיב את קהל הלקוחות ובין אם הוא הופך אתכם לסלבס שיכולים לפרסם מוצרים בתשלום, השקעה באינסטגרם יכולה להשתלם מאוד. במאמר זה ניתן מספר טיפים עבור קידום אינסטגרם ואיך להפוך מאדם אנונימי לאושיית רשת.

איך הופכים להיות סלב באינסטגרם

  1. האשטאג ויראלי

בוודאי יצא לכם להיתקל בהם לא מעט – מתחת לפוסטים שורה של סולמיות לאחריהן מילים ללא רווחים. אלו הם האשטאגים שיכולים להרחיב באופן משמעותי את החשיפה של הפוסט שלכם. ההאשטאג צריך להיות קשור במידה מסוימת לפוסט שאתם מעלים וכך הוא מקודם בצורה אפקטיבית יותר. משתמשים רבים עוקבים אחרי תגיות, ופרסומים רלוונטיים מופיעים בתוצאות המובילות ומביאים אלפי גולשים לעמוד שלכם.

  1. אומנים? יוצרים? האינסטגרם הוא המקום ליצירה שלכם

אינסטגרם היא רשת חברתית שהמטרה הבסיסית שלה היא שיתוף תמונות וסרטונים. מאפיין זה הופך אותה לפלטפורמה האידיאלית לשיתוף אומנות ויצירה. אם אתם מציירים, מבשלים, מעצבי שיער, סורגים או שיש לכם תחביב או מקצוע עם אלמנט חזותי חזק אינסטגרם היא בדיוק המקום לשתף בו את מעשה ידיכם.

  1. העלו פוסטים יצירתיים ומגוונים

אינסטגרם היא פלטפורמה לשיתוף תוכן, וכדי להצליח בה אי אפשר לדלג על החלק של התוכן. על מנת שגולשים יאהבו את העמוד שלכם ויצרכו את התוכן שלו יש לדאוג לתוכן איכותי, מקורי, יצירתי ומגוון. תוכן כזה יכול לכלול את זוויות מעניינות לחיי שגרה, תמונות מטיולים בחו"ל, יצירות ועבודות שלכם ועוד.

  1. שתפו פעולה עם חברים ואושיות

אחת הדרכים הנהדרות להרחיב את התפוצה באינסטגרם היא שיתופי פעולה, וזאת ניתן לעשות באמצעות שיתופים, תיוגים וכדומה. כך למשל, ניתן לשתף סטורי או תמונה של עסק מסוים והוא ישתף את השיתוף שלכם חזרה ושם הפרופיל יופיע בעמוד שלו, דבר שיכול לגרום לכך שיכנסו לפרופיל שלכם וישאירו עוקב. ניתן גם להסכים עם חבר או עם אושייה לשתף זה את זה, וכך להגדיל אחד לשני את התנועה.

  1. עשו שימוש בפילטרים

כאן נפריד בין פילטרים משעשעים שברור לכל שמדובר בפילטר, כגון עיניים בולטות ודברים מעין אלו לבין פילטרים שמשפרים ומחדדים את התמונה שלכם. בשני המקרים שימוש נכון יכול לשפר דרמטית את הפוסטים שלכם. במידה ואתם משתמשים בפילטרים לשיפור תמונות, מומלץ לוודא שאתם מצלמים בתנאי תאורה מיטביים כדי להוציא מהפילטר את המקסימום ולקבל תמונה איכותית.

  1. פתיחת פרופיל עסקי

בשנים האחרונות אינסטגרם פתחה אפשרות לפרופיל עסקי. פרופיל עסקי מאפשר לכם לקדם את התוכן שלכם בתשלום ולהרחיב את התפוצה, וכן לעקוב אחרי נתוני החשיפה שלכם והמאפיינים של המשתמשים. יש לציין כי אפשרות זו מפותחת פחות מאשר באפליקציה האחות פייסבוק, אך עם הזמן נוספות עוד ועוד אפשרויות כך שאם אתם בעלי עסקים זה ממש הזמן לפתוח פרופיל עסקי.

  1. קניית לייקים באינסטגרם

דרך נפוצה להפוך לאושייה באינסטגרם היא קניית עוקבים ולייקים לאינסטגרם. קנייה של עוקבים ולייקים יוצר חזות של עמוד ויראלי ופופולארי, ועם הזמן לעוקבים הקנויים שלכם יצטרפו עוקבים אמיתיים.

מהיכן ניתן לקנות לייקים באינסטגרם?

חברת סוציאל בוסט מוכרת לייקים, עוקבים, צפיות, שיתופים ועוד במחירים שווים לכל כיס. החברה מתמחה במכירת לייקים מיוזרים אמיתיים ואמינים שיהפכו את הפרופיל שלכם לויראלי ופופולארי. שילוב בין השיטות שמנינו כאן לבין קניית לייקים ועוקבים יסייעו לכם לקדם את הפרופיל שלכם ולהיות האושייה שחלמתם להיות.

קרדיט: FREEPIK