מהקומיקאי העיתונאי הסופר ואיש הטלוויזיה חנוך דאום דרך המנחה אסי עזר, הדוגמנית מירי בוהדנה ועד ליהיא גרינר וקארין מגריזו.חדשות סלבס עולים על כדורים.

תכירו את הסלבס שלוקחים ציפרלקס כדי לשרוד : 

תרופה של סלבס – סלבס שלוקחים ציפרלקס

 

אם בעבר נחשבה תרופת הציפרלקס (Cipralex), אסטו (Esto), אסציטאלופרם כתרופה לאנשים עם בעיות נפשיות. היום היא נחשבת למותג אנטי דכאוני.

כזה המשמש כל סלב שמתמודד עם חרדה חברתית או התקפי חרדה ולא מעטים כאלו הם מהכוכבים המוכרים ביותר באתרי הרכילות בישראל. חדשות סלבס מביא בפניכם את מיטב הסלבס שלוקחים ציפרלקס.

חנוך דאום

 

העיתונאי, הקומיקאי ומגיש הטלוויזיה חנוך דאום. זה שההוציא לאחרונה ספר רב מכר בשם 'החיים הם תקופה קשה".

הוא בוודאי הפרזנטור הבולט ביותר של הציפרלקס בישראל. מי שיחד עם אשתו אפרת דאום השתתף במחוברים.

הפך מעיתונאי בידיעות אחרונות למותג עצמי שמעלה מופעי סטנדאפ מפוצצים (חנוך דאום אוכל ת'ראש), מוכר עשרות אלפי ספרים בהוצאה עצמית.

מעלה תוכניות קורעות כמו המתנחל והקודחים. ואפילו מתארח בארץ נהדרת עם פינה משלו.

דאום לא זר לכדורים המקלים. הוא מדבר עליהם בראיונות ובספריו, מאמין בהם לא פחות מאשר בעצמו. ולמעשה משמש הנציג הבולט של סלבס שלוקחים ציפלרקס בארץ.

מירי בוהדנה

 

הדוגמנית השחקנית ומגישת התכנית משחקי השף עם אסף גרניט ומושיק רוט היא בת זוגתו של איש העסקים בבו קובו סיפרה בראיון כי היא עוסקת ב ויניאסה יוגה מספר פעמים בשבוע וכי עבורה זה תחליף מעולה לציפרלקס .

מה שמעלה את התיאוריה כי גם בוהדנה הכירה מקרוב את הכדור האוהב על הסלבס אבל בניגוד לשאר המפורסמים היא לא הצהירה כי היא לוקחת את הכדור.

יונתן גפן

 

בראיון לידיעות אחרונות בשנת 2008 הצהיר אבא של אביב גפן המשורר יונתן גפן כי הוא משתמש בציפרקלס:'

'אין יותר שחור ולבן. אין שמחה או עצב גדול. בסך הכל סופר חייב להיות בדיפרסיה כדי לכתוב, והארץ שלנו מספקת את הסחורה הזאת.

סופר אמריקאי לוקח מלא כדורים ונהיה פול אוסטר. סופר רוסי שותה שני בקבוקי וודקה וכותב את מלחמה ושלום", אומר גפן.

אסי עזר

בשנת 2019 פרסם המנחה המגיש ובן זוגה הטלוויזיוני של רותם סלע כי הוא הפסיק לקחת ציפרלקס אחרי 7 שנות התמכרות לכדור.

" כמעט 7 שנים שלקחתי ציפרלקס – תרופה במרשם שנתן לי רופא משפחה", כתב אסי עזר" זה היה נגד חרדות ומחשבות טורדניות שאתה קם איתן בבוקר והולך איתן לישון.

אסר סיפר כי לאחר חופשה עם אלברט בעלו במיאמי ומשבר כתיבה מלווה בג׳ט לג הוא חטף התקף חרדה קשה שגרם לו לפחד לטוס אבל הוא עדיין לא חזרתי לציפרלקס.

"אולי עוד אחזור וזה יהיה ממש בסדר, אבל כרגע אני עדיין נלחם.

מנסה חלופה טבעית (שאם היא תשפיע לטובה אכתוב לכם עליה), מקפיד על טיפול פסיכולוגי, כושר גופני, והכי חשוב – בכל פעם שחרדה קטנה מגיעה (וזה קורה פעם ביום) אני לוקח אוויר ומנסה להתמודד. לא נבהל.

יש לי עוד הרבה מה לכתוב, אבל לאט לאט", כתב עזר.

ליהיא גרינר

 

כוכבת הריאליטי הישראלית שכיכבה גם בהישרדות וגם באח הגדול וכמובן בכל ההשקות הבולטות של הסלבס בשנים האחרונות התראיינה לפני שלוש שנים לליאון רוזנברג בתוכנית "אנשים" וסיפרה כי היא לוקחת ציפרלקס וממליצה לכל אדם עם חרדות לקחת \.

לדבריה היא החלה לקחת את הכדור הורוד בעקבות חרדה ממוות לאחר ששהתה בפיגוע בשרונה מרקט וסיפרה כי הלב שלה רגיש והיא סובלת מחרדות.

קארין מגריזו 

 

מגישת הטלוויזיה שיצאה גם עם עופר שכטר וגם עם ציון ברוך והאחיינית של דודו טופז מצהירה בגלוי כי היא לוקחת ציפרלקס מגיל 30 לדבריה היא החלה לקחת את הכדור לאחר הגירושים ולדבריה זה עשה לה טוב והכניס אותה לפרופורציות.

"אני מרגישה יותר שפויה מאחרים" אמרה מגריזו מי שהייתה כתבת שטח אצל גיא פינס ואפילו הגישה תכנית בוקר בקשת כולל חיקוי של שני כהן בארץ נהדרת יודעת שהיום הציפלרקס הוא מותג של סלבס.

עיתונאית ערוץ 13 טליה פלד קינן יצרה בשנת 2018 את הסרט" ציפרלקס כדור האושר" בו האי עוסקת בחרדה ודיכאון והשימוש ההולך וגובר בכדורים.

 

סלבס שלוקחים ציפרלקס
צילום אילוסטרציה pixbay