סלבס שחולים בקורונה. הרשימה מתרחבת. שלומי שבת ויהודה ברקן אושפזו בבתי החולים במצב בינוני בשל החמרה במצבם בעקבות הקורונה. גם דונלד טראמפ נשיא ארצות הברית אושפז לאחר שחלה החמרה נשימתית במצבו.
שלומי שבת הזמר האהוב אחיה של הזמרת לאה שבת ואיש הקולנוע הישראלי יהודה ברקן שחזר בתשובה מאושפזים בבתי החולים לאחר שחלו בקורונה ומצבם החמיר בשל קשיי נשימה. שבת אושפז בבית החולים תל השומר לאחר שחלה לפני כשבוע בקורונה. בערב יום הכיפורים הוא הרגיש בטוב ואף פרסם תודה לכל אוהביו

"אני רוצה להודות לכולכם על כל ההודעות והאיחולים החמים שכל כך הרבה אנשים שלחו לי, זה ממש חימם את ליבי. אני מרגיש טוב ברוך השם, ובזכותכם גם נפשית.מאחל לכל עם ישראל גמר חתימה טובהוצום מועיל". כתב שבת בחשבון האינסטגרם שלו.

 

אך לאחר מכן החמיר מצבו כאמור והוא אושפז בבית החולים אך מצבו מוגדר בינוני ויציב. אביב גפן עדכן במוצאי שבת:"‏לכל המודאגים,דיברתי לפני שעה שיחה ארוכה עם חברי שלומי שבת והוא נשמע במצברוח טוב, מאחל לו החלמה מהירה".

 

יהודה ברקן בן ה75 איש הקולנוע הישראלי שהיה שחקן מפיק וגם במאי לפני שחזר בתשובה נדבק גם הוא בקורונה ואושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. ברקן הנמצא בקבוצת סיכון הועבר בהתחלה למלונית קורונה אך בהמשך הדרדר מצבו לאחר יום הכיפורים והוא החל לסבול מקוצר נשימה ואושפז כאמור בבית החולים במצב בינוני. בני משפחתו ביקשו מהציבור להתפלל לרפואתו של אב המשפחה שחזר בתשובה ומנהל אורח חיים דתי.

רשימת הסלבס שחולים בקורונה מתרחבת בארץ ובעולם

לצד שלומי שבת ויהודה ברקן חלו בקורונה גם שלומי סרנגה, ליאור כלפון, עומר אדם, טיטי איינהבו, ישי לפידות, נינט טייב והשף טום אביב.בארה"ב חשף בסוף השבוע נשיא המדינה דונלד טראמפ כי גם הוא ואשתו מלאניה חולים בקורונה והוא אף אושפז בבית החולים וקיבל תרופות ניסיוניות. גם גדול הדור החרדי הרב קנייבסקי התגלה כחיובי לקורונה בשבוע האחרון. גם ראש עיריית לוד יאיר רביבו פרסם כי התגלה כחיובי לנגיף.

 

 

View this post on Instagram

 

אני רוצה להודות לכולכם על כל ההודעות והאיחולים החמים שכל כך הרבה אנשים שלחו לי, זה ממש חימם את ליבי. אני מרגיש טוב ברוך השם, ובזכותכם גם נפשית. מאחל לכל עם ישראל גמר חתימה טובה וצום מועיל??❤️ ? @yuvalcohen27

A post shared by Shlomi Shabat (@shlomishabatoriginal) on

 

 

הקלטת השיר למען אברה מנגידסטו יחד עם עדן אלנה לפני מספר שבועות

 

View this post on Instagram

 

מאחורי הקלעים של צילומי הקליפ- ׳מה אתה עובר׳ תודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט המרגש והחשוב הזה ❤️ @eden_alene @avi_ochayon1 @matandror @royraz @free_avera @peachcontent @agendot_content

A post shared by Shlomi Shabat (@shlomishabatoriginal) on

 

תצוגת אופנה
תצוגת אופנת גולברי בצל הקורונה קיץ 2020 צילום אסף לב