סינבד מופיעה לראשונה בציבור מאז 2020 שבץ, נושאת נאום מעורר השראה באירוע סיבוב ההופעות "עולם אחר" של HBCU

סינבד חזר אל אור הזרקורים בפעם הראשונה מזה שלוש שנים בסוף השבוע, והופיע למעשה באירוע במכללת מורהאוס של ג'ורג'יה.

סינבד

ביום שבת, הקומיקאי הופיע דרך זום בסיור מכללות HBCU "עולם אחר", בקפלה הבינלאומית של מרטין לותר קינג ג'וניור במכללת מורהאוס באטלנטה, ג'ורג'יה. סינבד, שהופיע על מסך גדול, זכה לתרועות ומחיאות כפיים מצד קהל של רוב סטודנטים. האירוע סומן של סינבד הופעה ראשונה מאז שסבל מדלקת מתישה, ב-2020.

סינבד

הקומיקאי גילם את המאמן וולטר אוקס ב-77 פרקים של "עולם אחר", בין 1987 ל-1991.

סינבד מאוחר יותר עלה לאינסטגרם כדי להביע את תודתו לתלמידים.

"בנאדם, זה היה כל כך מגניב. עולם אחר הולך לאטלנטה, הולך למכללת מורהאוס ובקמפוסים ומקבל הזדמנות להיות בזום ולהגיד משהו לילדים." סינבד הוצהר בהודעת הווידאו הנוגעת ללב. "זה פראי שהילדים בכלל יודעים מי אני. זה יפה."

סינבד

הוא הוסיף – "תודה לכל מי שהתפלל עבורי ואמר דברים טובים ותמך בי בתקופה הזו בחיי. זה חשוב לי מאוד. זה אומר כל כך הרבה כשאני שומע מכם."

איש הטלוויזיה הצנוע שיתף שמצבו משתפר, והדגיש ש"ניסים קורים". הוא הבטיח שהמעריצים שלו יוכלו "לצפות לראות עוד ממני בקרוב".

סינבד

סינבד כתוב את הפוסט המרגש – "תודה על התפילות, התמיכה והמחשבות החיוביות שלך. הם נשאו אותי עד הלום ויראו אותי עד קו הסיום. זה באמת עולם אחר כאן!"

סינבד

משפחתו של הקומיקאי פרסמה הצהרה לאחר שלקה בשבץ מוחי, באוקטובר 2020. הם שיתפו כי הם "נאמנים ואופטימיים שהוא יכניס צחוק אל ליבנו בקרוב".

בנובמבר 2022, חבר קרוב של של סינבד נתן ל-ET עדכון על מצבו.

סינבד

"הוא בתהליך של התאוששות מהשבץ וללמוד לבטא מילים ולהחזיר את הניידות שלו, בשלב זה", אמרה אז פיליס ג'ונסון לרשת.

היא הבהירה שמצבה של חברתה אמנם לא היה חמור, אבל הוא מפרך.

"רק ללמוד ללכת ולדבר, ולעשות את כל הדברים שהוא יכול לעשות עבור עצמו שהוא צריך סיוע איתם עכשיו", הסביר ג'ונסון.

סינבד

סינבד מפורסם בזכות תפקידיו ב"עולם אחר" ו"המופע של סינבד". מאוחר יותר הוא הופיע בסדרת הטלוויזיה, "Rel", ובפרק אחד של "אטלנטה".