בן ווילובי זה עתה חזר לעונה השנייה שלו מתחת לסיפון. בעונה 10, צפינו איך בן נאבק בעניינים שבלב. עכשיו, בן שוב נאבק בעונה 11. אבל הפעם זה עם הבוס החדש שלו, ג'ארד וודין, שכבר נראה קצת המום רק בפרק הראשון בלבד.

אנחנו חושדים שג'ארד הולך ללכת על המזח בקרוב. בשלב זה, אנו מאמינים שבן ושערו יחליקו ישר לעמדתו של ג'ארד. למעשה, אנחנו מתכוונים להתקדם ולהתערב הרבה על ההנחה הזו. כדי להסביר מדוע אנו מרגישים כך, הנה הסימנים שלדעתנו מצביעים על כך שבן הופך לבוסון על מתחת לסיפון עונה 11.

ירי הבוסון הנוכחי ברור

ג'ארד הגיע למטוס עם ניסיון של 11 שנים. עם זאת, כפי שהצהיר בפרק הראשון, עיקר הניסיון שלו היה על כלים קטנים יותר. תקלה אחת כבר התרחשה במשמרת שלו, שנבעה מבעיית תקשורת שגויה עם בן. אנחנו מאשימים את בן בזה, בעיקר.

עם זאת, ג'ארד היה צריך לתדרך כראוי את הצוות שלו לפני שחרור האזיקים. אם כן, אולי בן היה אומר לו את המספר הנכון שקפטן קרי טיטהראדג' חשב לנכון. או שלא. כך או כך, ברור שג'ארד רוצה להצליח, אבל שהוא לא מצויד, מגיע מסירות קטנות יותר והכל.

האם מישהו אחר תפס את ג'ארד בהצצה בטלפון עם אדם אקראי, אומר "אני בסדר. אני יכול להיות קצת יותר טוב?" הוא בהחלט יכול היה להשתפר קצת על הסיפון. אבל גם, צחקנו בשבילך כאן, ג'ארד. אנחנו מבינים.

אה כן. כמו כן, חיפשנו את ג'ארד באינטרנט. בראבו לא כלל אותו בהרכב השחקנים שלהם, אז בעצם, אנחנו חושבים שהוא טוסט, ובקרוב. זה מוביל אותנו למחליף שלו, בן.

לבן כבר יש ניסיון בתור בוסון

כפי שבן ציין בבכורה של עונה 11, הוא כבר התקדם להיות בוסון. עם זאת, בן הוא רק ה-Lead Deckhand העונה, וזו ירידה בדרגה. ברור שהוא קצת נעלב מההשגחה הזו של מחלקת הליהוק, אז עכשיו הוא מפגין את הרוגז שלו כלפי הבוס הנוכחי שלו, ג'ארד. כשדיבר עם חברו לסיפון סאני מרקיז על ראש המחלקה שלהם, בן קונן, "אני מצטער, אבל אני מרגיש טיפש יותר כשאני בסביבה שלו."

בסך הכל, בן הוא השחקן המוכשר ביותר לקחת את עמדת Bosun אם ג'ארד יפוטר. אז תתחיל פנימה, בן כנראה יעשה זאת. זה כמעט כאילו זה היה עלילה מתוכננת מראש, אבל נשמור את תיאוריות הקונספירציה שלנו ליום אחר.

בהצצה, בן העתיד דיבר כראש

פרייזר אולנדר הוא ראש המחלקה של צוות הפנים. הוא זה שאליו קפטן קרי היה פונה, אם יגיעו בעיות במחלקה הזו. באותו אופן, ראש הצוות החיצוני יהיה גם זה שאחראי על אנשי הצוות שלהם. אם מישהו היה מפוטר, או אפילו בצרות, האדם הזה יהיה המוכשר ביותר לדבר על זה.

בהצצה, נוכל לראות את פרייזר הולך רגל אל רגל עם בן. בוויכוח הזה, פרייזר מבקש מבן להימנע מהדרמה שמתחוללת בין חברי הצוות שלו. מהר עם הפרכה כועסת, בן עונה "היו לך הרבה יותר אנשים שחררו בצד שלך. סוף הסיפור."

דבריו של בן גרמו לזה להיראות כאילו יש לו צד. בעצם, הוא מדבר כאילו הוא ראש צוות החוץ בפרקים האלה שעוד לפנינו. זה רק עוד סימן לכך שבן ייקח בסופו של דבר את עמדת Bosun במהלך עונה 11 של Below Deck.

בראיון, פרייזר כינה את בן כראש מחלקה

תקשיב, בן טוב בעבודה שלו. הוא מוסמך, ויש לו גם אהבה ברורה ליאכטות. מצד שני, עונה 10 הראתה לנו שהוא לא מעל המערכה, מכיוון שהוא יצר דרמה על הסיפון. אז לפי כישורי המנהיגות הפוטנציאליים שלו, אנחנו פשוט לא נמכרים עדיין.

אבל זה לא תלוי בנו. נכון לעכשיו, כל הסימנים אכן מצביעים על כך שבן יקבל את הקידום הזה, בין אם הוא מוכן לכך ובין אם לא. למעשה, פרייזר נתן לנו את הטיפ הגדול ביותר עד כה על הכותפת הנוספת הזו שנוספה עבור בן. אתה מבין, פרייזר דיבר עם E! חדשות, ודבריו היו מאוד מאוד מעניינים בעניין הזה.

"אני חושב שבן קצת הרגיש שהוא די נהנה לייסר אותי השנה. כשעובדים כל כך קרובים אחד עם השני כראשי מחלקות, יהיו לכם חילוקי דעות. אנחנו עובדים על אלה, אבל בהחלט יש שם מתח מסוים," אמר פרייזר, ו-WOAH. הנה זה, כפי שפרייז'ר כינה את עצמו ואת בן "ראשי המחלקות".

לדעתנו, זה יותר מסתם סימן. זו עובדה. בן יקודם לעמדת Bosun בשלב מסוים בעונה 11 של Below Deck.

ספר לנו – האם אתה רוצה לראות את בן מקבל את עמדת הבוסון? האם הוא יצליח?