סיכום שבועי בחדשות סלבס. סלבס ישראלים כבשו את הרשת ואת אתרי רכילות: הדוגמנית עדן פינס שרפה את הרשת עם תמונת עירום מרומזת, שמחה גואטה אופה עוד תכנית ריאליטי ונטע ברזני חוזרת למסכים.

1.הפיצוחים של בנט
נפתלי בנט שר הביטחון לשעבר, יו”ר ימינה ומחבר טרי של ספר על מעלליו בתקופת הקורונה לא מפסיק לספק כותרות: מקניית פיצוחים בשדרות, דרך עבודה במוקד של תכנית ”הצינור” ועד ספר חדש על גלי הקורונה. בנט מייצר מותג חדש לאתרי הרכילות בישראל:פוליטיקאי סלבס.

נפתלי בנט
נפתלי בנט מעמיס פיצוחים בשדרות. צילום לשכת ח"כ בנט

 

2.סיכום שבועי. חדשות סלבס תמונת השבוע:עדן פינס חושפנית מתמיד
הדוגמנית הבינלאומית, עדן פינס העלתה שלל תמונות חשופות לאינסטגרם שלה (עדן פינס אינסטגרם) וגרפה שלל תגובות להם ענתה:”לא אכפת לי אם אתם חושבים”.

חדשות סלבס עדן פינס טופלס
עדן פינס טופלס . צילום מסך מתוך האינסטגרם של עדן פינס

 

3. סיכום שבועי של שמחה גואטה שמתכוננת לעוד ריאליטי
שמחה גואטה מתכוננת לריאליטי הבא עם ליטל סמדג'ה ובינתיים מככבת במיזם התנדבותי הקורא לציבור הרחב לאפות עוגות עבור אוכלוסיות מוחלשות, קשישים ובודדים. חברת שטראוס תרמה ערכות אפייה לקמפיין.

שמחה גואטה
שמחה גואטה מתגייסת למען מיזם מתוק לנשמה בשיתוף שטראוס צילום יחצ 2 (Medium)

4. אביב אלוש רומנטי מתמיד

אביב אלוש ואשתו נופר חגגו תשע שנות נישואין ולרגל המאורע הפגין השחקן רומנטיות מרגשת במיוחד והפליא בברכה אישית מקסיסמה: “זוגיות זו עבודה!!! היא מורכבת ולא תמיד פשוטה היא מראה שמשקפת לנו את המקומות הכי רגישים בעצמנו ולא תמיד הכי נעימים אבל כשלומדים להקשיב ולהתבונן בלי להתגונן אנחנו מאפשרים לצד השני לתת לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים כדי להפוך טובים יותר…”

אביב אלוש
צילום מסך מתוך אינסטגרם

5.ג קי אזולאי לא מפסיקה לייצר כותרות. ומגיעה לאמא מחליפה
ג קי אזולאי האהובה הגיעה לאמא מחליפה. רק על מנת לייצר זוגיות חדשה עם בן זוגו של הזמר אוהד חיטמן. ולא לפני ראיון מתוקשר אצל אופירה וברקוביץ שהמליץ לה לחזור לישראל. לקראת עליית הפרק של אמא מחליפה ג'קי ובעלה ישראל כבר נפרדו ובפרק עצמו ניתן היה לראות את כל הסיבות לכך.

אחרי חלומות מפלסטיק, זוג מנצח v.i.p ואחותי ג’קי ממשיכה להיות אזולאי אחת מיוצאות מאסטר שף היחידות שמצליחה לשמר את 15 דקות התהילה אבל במחיר משפחתי כבד.

 

6. נטע ברזני תופסת מסך עם איתי לוי.
אושיית הרשת וכוכבת הטלויזיה נטע ברזני. שקצת נעלמה מאז המירוץ למיליון מראה שסלבס זה בדם. וחוזרת לכותרות ולייצר הכנסות בקמפיין חדש עם הזמר איתי לוי והדוגמנית ירדן ויזל.

נטע ברזני
מימין נטע ברזני איתי לוי וירדן ויזל צילום עופר חג'יוב (2) (Medium)