1000 ליברות אחיות: סיבת המוות המזעזעת של קיילב ווילינגהם בעלה של תמי סלטון נחשפה

1000 קילו אחיות כוכב, של תמי סלטון בעל מאוחר, קיילב ווילינגהםמת מסיבוכים עקב השמנה סופר חולנית, כך מדווח Radar Online.

קיילב ווילינגהם

קיילב ווילינגהם הלך לעולמו במכון גמילה גיבסון, אוהיו, מרכז הבריאות והשיקום וינדזור ליין, ביוני. מותו של בן ה-40 נקבע ב-30 ביוני 2023 לאחר שננקטו "אמצעים מצילי חיים עם תוצאות לא מוצלחות", לפי רדאר.

קיילב ווילינגהם

של קיילב הגופה הועברה למשרד חוקר המוות שם בוצעה נתיחה, למרות שהחוקר המשפטי קבע כי מותו היה "טבעי", בשל "בעיה רפואית".

תמי סלטון

של קיילב אחיו אישר את פטירתו של אחיו בפייסבוק, וכתב – "אני לא מאמין שאני אפילו מעלה את הפוסט הזה, אבל היום אלוהים קרא לאחי הגדול הביתה. ז"ל קיילב ווילינגהם aka Killa K aka Double K aka מחצית מאלופי קבוצת התגים הדינמיים של ה-WWF The W Boys, כלומר התומך הגדול ביותר שלי בכל דבר שאני עושה. לנצח תהיו נאהבים ומתגעגעים. עד שנפגש שוב."

קיילב ווילינגהם

נציג ממשרד הבוחן הרפואי אישר כי הם ממתינים לתוצאות בדיקות טוקסיקולוגיה מהנתיחה שהושלמה על מנת לקבוע את סיבת המוות בפועל.

"צוות רפואי היה במקום עם החולה כאשר הוא לא הגיב", נכתב בדו"ח המשטרה. "במהלך מעורבותו של השוטר הזה באירוע, לא היו אינדיקציות לפעילות פלילית כלשהי. חקירת המוות הזו מסתיימת על ידי המחלקה הזו".

כיילב ו תמי נפגשו בין מסעות ההרזיה שלהם בהתאמה וקשרו את הקשר במרכז הגמילה בנובמבר 2022, בטקס שהוצג בסדרת הריאליטי TLC.

קיילב ווילינגהם

סיכום המקרה של משרד חוקר מקרי המוות של מחוז לוקאס חשף זאת כיילב היה לו לב גלובואידי גדול ולקרדיומיוציטים מוגדלים עם פיברוזיס בין-סטיציאלי חלקי. של קיילב הריאה השמאלית קרסה והימנית נופחה חלקית. הנתיחה גילתה גם כבד שומני גדול וסמפונות מלאות ריר.

כיילב היה לו הידרוקודון במערכת כשהוא מת, אופיואיד המשמש לטיפול בכאבים ושיעול, על פי דוח רעילות משפטית.

תמי סלטון

כיילב ו תמי על פי הדיווחים היו לקראת גירושין בזמן מותו, אבל תמי הביעה חיבה לבעלה המנוח בראיון ל"פיפל".

היא אמרה לרשת – "הוא היה החבר הכי טוב שלי ואהבתי אותו מאוד".

"יש לי שלבים של אבל. כן, היו לנו בעיות, אבל אהבתי את האיש הזה. אני עדיין עושה זאת", הוסיף כוכב ה-TLC. "אני מתגעגע אליו בטירוף, אבל רציתי להודות לכולם על ההערות שלכם. אני מעריך אותם, אני באמת מעריך אותם".

קיילב ווילינגהם

תמיעל פי הדיווחים, , בת 36, החליטה להיפרד מבעלה מכיוון שהוא חסר מחויבות לתוכנית ההרזיה שלו. מקור אמר ל-US Sun שהדינמיקה מילאה תפקיד משמעותי בהפרדה שלהם.

קיילב ווילינגהם

באוגוסט טען את זה מקורב תמי הטיחה את TLC על כך שגילמה את הלוויה של בעלה המנוח בצורה "לא טבעית לחלוטין" עבור אחיות במשקל 1000 ק"ג.